Forumda Gördüğüm Ender Güzellikte Bir İleti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda Gördüğüm Ender Güzellikte Bir İleti

Tesadüfen rast geldim.Çok güzel,çok duygusal,etkileyici bir ileti..

Tadına doyulmaz,paha biçilemez şampiyonluktu 20..Rakipten önce alınan 4.yıldız.Herzaman onlardan önde olduğumuzun 1 ispatı dahaydı..

Galatasaray inanırsa,herşey olur.Galatasaraylı inanırsa herşey olur.

Camianın paramparça olduğu bu günlerde birlikteliğe ihtiyaç vardır.

Tff mhk siyasiler medya üzerimize gelirken,taraftarı,camiayı ayrıştıranlara çanak tutmak,Galatasaray'dan başka kimseye zarar vermez.

Ona,buna şuna rağmen(iç dış mihraklar dahil), Bir Olalım,Birlik Olalım.

21.Şampiyonluğumuza yürüyelim.

Unutulmasın ki,eğer istenirse, bu ARMA'nın deviremeyeceği hiçbir kuvvet yok bu dünyada..

Dayının mekanı cennet olsun kardeşim.İnşallah,mezarı başında 21.şampiyonluğu da ona bu yıl hediye edersin..

Son düzenleme:
Şahıslar gelip geçicidir.Aslolan Galatasaraydır.

Ayrıntılara değil,ana fikre odaklanın.Nacizane tavsiyem..
Asıl olan Galatasaraydır elbette o yüzden istemiyoruz böyle bakış açısı ile de bi yere gidilmez doğru yapılan bişey yok yönetimde doğru yönetirsin başarı gelmez o ayrı konu ama gerçekleri görüpde susup aslolan Galatasaray demek Galatasaraylılığa ihanettir

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Asıl olan Galatasaraydır elbette o yüzden istemiyoruz böyle bakış açısı ile de bi yere gidilmez doğru yapılan bişey yok yönetimde doğru yönetirsin başarı gelmez o ayrı konu ama gerçekleri görüpde susup aslolan Galatasaray demek Galatasaraylılığa ihanettir

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Devre arasına 2 hafta var.Tudor'u da gönderecekleri yok.

En azından devre arasına kadar susup desteklemek icap eder.Şu 6 puanı alalım.Başka ricam yok şahsen,Galatasaraylılardan.

Samimi söylüyorum.

benim bu topicten niye haberim yok ... O sampiyonlugun bende özel yeri var. Hersey bi yana o tarih bi yanadir benim icin

Son düzenleme:
Bilmem ne kadar farkındasınız ama forumdaki mesajların %90'ı (belkide daha fazlası) çöp anlamı taşıyor bu mesaj. Açıkçası biraz kırıldım ben.

Bilmem ne kadar farkındasınız ama forumdaki mesajların %90'ı (belkide daha fazlası) çöp anlamı taşıyor bu mesaj. Açıkçası biraz kırıldım ben.

Aslında bu tarz bir niyetle açmadım bu konuyu.Mesaj duygulandırdı beni.Konu tamamiyle buydu.

Fakat forumla ilgili madem böyle bir konu açıldı.

Mutlak eleştiriler de,makul düzeyde kabul edilebilirdir sanırım.

Kısa süreli gözlemimle, o zaman başlayalım.

Forumun Özellikleri ;

1.Sabırsız.Transfere futbolcuya teknik adama hayata zamana hiçbirşeye tahammül yok.

2.Kimi arkadaşlar,çoğu insanların değer saydığı simgelere ciddi anlamda saygısız.Terim Paratordur,Arda ittir,Arif şudur Hasan Şaş şudur,Eren yavşaktır.Selçuk Leşçuktur vb.

3.Eminimki Ali Sami yen,Baba Gündüz,Metin Oktay hayatta ya da Galatasaray'da aktif görevde olsalardı,onlara da şuanda saydırıyorlardı bu platformda belki de?Kimbilir..

Bu konuda düzenleme bence şarttır.Galatasaray taraftarı,Galatasaray'a emek vermiş insanları silmeyi bırak,hakarete boğarsa,rakip takım taraftarları ne yapar?

Ne olursa olsun,bu camianın içinden çıkmış insanlara,sevilmiyorsa bile saygı göstermek lazımdır.Burada da bu saygı düzeni bence sağlanmalıdır.Mesajlardan gördüğüm kadarıyla;forum yönetimince küfür yasak kılınmış olsa da, bu tarz hakaretler,yerden yere vurmalar, serbest bırakılmış gibi görünüyor..

Bizler eski taraftarız.Çok eski.Varlığı yokluğu gördük.14 yıl beklemeyi bile.Şimdikilere bakıyorum da..Peh...

Forumdaki mesajların çoğu bu yönde.Bakın göreceksiniz bunları.

Bu sebeple sadece, akil yazan arkadaşlardan alıntılar yapıyorum.Akil açılan konulara katılıyorum.

Musap kardeşimin de bu mesajını gördüm.Duygulandım.Konu açmak istedim.Hatta Musap'ın bu mesajını 1 Galatasaray yöneticisi ile bile paylaştım.''Galatasaray,sevenlerini hiçbirzaman üzmez'' diye dönüş yaptı bana.sağolsun.

Son düzenleme:
Üst Alt