Forumda Tanışıp, Evlenip, Yuva Kuran Var mı? - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda Tanışıp, Evlenip, Yuva Kuran Var mı?

Herkes eskileri yad etme konusuna çevirdiği için, bilhassa da Selen Olsen'in mesajlarına bakmak için geri döndüğümde yine gördüğüm durumun Ozan Tokgöz ağabeyin foruma kattığı kalite ve her kelimesinden akan asaleti tekrar görerek hüzünlendim. Ekürisi diye bahsi geçen Yiğit Can Kaplan benim tanıdığım foruma üye ve aktif olarak en azından belli bir dönem kullanan tek Fenerbahçeli olsa gerek sanırım. Bu ikili, Ayberk Çetin, Mehmet Arslaner, Erman Türker, Murat diye bir sayko büyüğümüz vardı sürekli askeri tank, top özellikleri paylaşıp birinin diğerinden daha iyi olduğuna ikna etmeye çalışırdı insanları hasılı benim için forumun zirve noktasını bu ekibin aktif olarak forumda yer aldığı dönemdi, kendilerini aykırı veya öteki olarak değerlendirebileceğimiz özellikleri yoktu ama sahip oldukları bilgi ve kişilikleri ile kesinlikle burada olmayı değerli kılıyorlardı.
vay arkadaş arkamdan dedikodum yapılmış adım fenerliye çıkmış , sövseydin daha iyiydi :)

vay arkadaş arkamdan dedikodum yapılmış adım fenerliye çıkmış , sövseydin daha iyiydi :)
Allah allah acaba isim benzerliği mi başka bir büyüğümüz vardı Fenerli yani olmalı kesinlikle, muhakkak, diğer detaylar tutuyor ise o zaman aranızda öyle bir şaka konusu mu vardı acaba diyeceğim ama ciddi ciddi Fenerbahçe değerlendirmesi oluyor yani, hafızam bana büyük bir oyun oynamıyor ise.

Allah allah acaba isim benzerliği mi başka bir büyüğümüz vardı Fenerli yani olmalı kesinlikle, muhakkak, diğer detaylar tutuyor ise o zaman aranızda öyle bir şaka konusu mu vardı acaba diyeceğim ama ciddi ciddi Fenerbahçe değerlendirmesi oluyor yani, hafızam bana büyük bir oyun oynamıyor ise.
Yok isim benzerliği değil, muhtemelen benim Ozan'a beşiktaşlı onunda bana fenerli diye takıldığı dönemleri hatırlıyorsun ;)

Üst Alt