Forumda yenilikler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda yenilikler

Cevap: Forumda yenilikler

Arkadaşlar artık konularda ortamı geren üyenin konuya girişini yasaklayabiliyorsunuz.

Attığı mesajda üye isminin üzerine bir kez tıkladığınızda açılan ufak pencerede Thread Ban/Unban seçeneğini kullanarak üyeyi o konudan banlayabilirsiniz. Bani açmak için de aynı yolu izlemelisiniz.

İsim üstüne tıklayınca, her zaman ki gibi sarı oluyor. Küçük pencere olayını bulamadım. :)

Super Mod rutbesindeki arkadaslarda gozukuyor mu?

Onlardan da bir cevap alalim, izinlerle alakali olabilir..

Bir süre, belli bir konuda "arıza çıkaran" üyelere böyle cezalar vermek iyi olabilir.

Güzel birşeymiş beğendim. Duyurusunu da yapmak gerekebilir. İnsanlar öğrensinler.

O kişinin o konuya banını açma konusunda sıkıntılar yaşabiliriz ? bunu bize hatırlatacak bir işaret falan filan var mı ? yada banı 1 - 2 saat atıp süresi bittikten sonra kendisi açması olabilir.

Daha önce konunun üzerine geldiğinde atılan mesajın baştaki birkaç satırını okuyabiliyorduk bu eklentiyi geri getimrk mümkünmü acaba?

O kişinin o konuya banını açma konusunda sıkıntılar yaşabiliriz ? bunu bize hatırlatacak bir işaret falan filan var mı ? yada banı 1 - 2 saat atıp süresi bittikten sonra kendisi açması olabilir.
Sanmam.

Atacaklarımızı ya o konudan tamamen atacağız yada giremedikleri konular olursa onlar takip edecekler, bize bildirecekler falan.

Daha önce konunun üzerine geldiğinde atılan mesajın baştaki birkaç satırını okuyabiliyorduk bu eklentiyi geri getimrk mümkünmü acaba?

Eklenti değil o, halledeyim ben hemen.

Arkadaşlar artık konularda ortamı geren üyenin konuya girişini yasaklayabiliyorsunuz.

Attığı mesajda üye isminin üzerine bir kez tıkladığınızda açılan ufak pencerede Thread Ban/Unban seçeneğini kullanarak üyeyi o konudan banlayabilirsiniz. Bani açmak için de aynı yolu izlemelisiniz.

Gözükmüyor.

O değil yahu, adamın isminin üstüne 1 kere tıklayın, Profil bilgileri özel mesaj filan yazar oranın en sonunda ;)

Üst Alt