Forumda yenilikler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumda yenilikler

Arkadaşlar forumda bazı yenilikler yapacağız, bu başlık altında bazılarının moderasyonun işine yarayıp yaramadığını sorup kuracağız.

• Mobile tema yenilendi (iPhone ile entegre bir sistem) - OK
  • Konu içlerine facebook'ta beğen ve twitter'a gönder linkleri -OK
  • Maç konusu / analizler için BBCode eklentisi - Server geçişinin ardından

Cevap: Forumda yenilikler

348rsrs.png

qz17rq.png

Maç konularında konu açarken kullanabileceğiniz şöyle birşey işinize yarar mı?

Maç bilgisi, önemli notlar, sarı kart sınırındakiler vs...

Bu daha çok 1 hafta öncesinde açılan maç analizleri için yararlı olur bence.Moderasyondan fazla kişi kullanmaz sanırım.

Zararı olmaz. Çok aşırı işimize yaramasada arada bir kullanabileceğimiz pratik bir şey olur.

Bu daha çok 1 hafta öncesinde açılan maç analizleri için yararlı olur bence.Moderasyondan fazla kişi kullanmaz sanırım.

O durumda, sadece moderasyonun göreceği şekilde ayarlanır o tuşlar. Sadece moderasyon ve gerektiğinde kullanır. (Maç analizi konuları gibi.)

Değer mi değmez mi? Hafta 1, yılda 34 konu için değer mi değmez mi? Başka kullanbileceğimiz yerler olur mu? Görüşlerinizi esirgemeyin.

Eğer zararı yoksa konulsun, 1-2 hafta deniyelim eğer gereksiz ise tekrar çıkarılabilir.

Yeni servera geçişin ardından (en geç Nisan başı) bu eklentiyi kuralım, yararı olursa kullanılmaya devam eder.

Ayrıca konu içlerine (en üstte sayfaların altında) facebook'ta beğen ve twitter da paylaş butonları eklendi, hit alan konuları beğenelim arkadaşlar, güzel hit dönüşü oluyor.

Yapılanları ve yapılacakları ilk mesaja ekliyorum..

Aga, bana yok çıkmadı, bilmem ne dediler ama söylemeliyim. Bu vb 4 ilk kurulduğunda bir özellik vardı. Mesaj yazdığın konunun başında mavi mektubun üzerinde sarı bir ok işareti vardı. Onu geri getirin lütfen yahu. Forumun çok sık kasıntı yaşadığı dönemlerde yük olmasın diye kaldırıldı. Gözünüzü seveyim geri getiriverin. Çıkmadı falan demeyin yani bana. Olduğunu çok iyi hatırlıyorum, adım gibi eminim. Hatta Refik Akkülah'a bile sorabilirsiniz. O da biliyor olduğunu.

Bir de konu başlıklarının üstüne gelince ilk mesajın birkaç cümlesi gözüküyordu. Konuya girmeden okuyabiliyorduk. O eklentiyi de açıverin.

Son olarak da online üye listesinin alfabetik sıraya göre düzenlenmesini rica edeceğim. Böyle çok kullanışsız.

Aga, bana yok çıkmadı, bilmem ne dediler ama söylemeliyim. Bu vb 4 ilk kurulduğunda bir özellik vardı. Mesaj yazdığın konunun başında mavi mektubun üzerinde sarı bir ok işareti vardı. Onu geri getirin lütfen yahu. Forumun çok sık kasıntı yaşadığı dönemlerde yük olmasın diye kaldırıldı. Gözünüzü seveyim geri getiriverin. Çıkmadı falan demeyin yani bana. Olduğunu çok iyi hatırlıyorum, adım gibi eminim. Hatta Refik Akkülah'a bile sorabilirsiniz. O da biliyor olduğunu.

Bir de konu başlıklarının üstüne gelince ilk mesajın birkaç cümlesi gözüküyordu. Konuya girmeden okuyabiliyorduk. O eklentiyi de açıverin.

Son olarak da online üye listesinin alfabetik sıraya göre düzenlenmesini rica edeceğim. Böyle çok kullanışsız.

Sertac,

-mesaj attığımız konuların iconlarının köşesinde yeşil bir ok beliriyor artık. O tamamdır.

- konu ön izleme ve online listesinin alfabetik görülmesini yeni server da yapacağım. özellikle alfabetik sıralama olayı ekstra çok yük bindiriyor.

O durumda, sadece moderasyonun göreceği şekilde ayarlanır o tuşlar. Sadece moderasyon ve gerektiğinde kullanır. (Maç analizi konuları gibi.)

Değer mi değmez mi? Hafta 1, yılda 34 konu için değer mi değmez mi? Başka kullanbileceğimiz yerler olur mu? Görüşlerinizi esirgemeyin.

Haftada bir-iki analiz için gereksiz olur sanırım.8 hafta felan kaldı.Yazın da maç yok.Bence değmez.

Ama sadece moderasyon görecekse pek sorun olmaz gibi.

Üst Alt