Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz

Tamam anlaşıldı. Sanırım 100'ün üzerinde like almış kişiler bu yarışmaya katılabiliyor. Katılanlar arasından bir hafta içinde en fazla like alanı seçecekler. Yani forumun başından beri katılanlardan değil. Bu yarışma başladığından benim like 122 idi. Yukarıda Bahadır kardeşim like layınca 123 oldu :D:D:D Yani katılabiliyorum. Katılacağımdan değil de kendimi örnek verdim.

Nasıl katılınıyo ki bu yarışmaya. Ben yazarım binlerce Galatasaray'ı öven damar mesajlar, Polat'a sallarım, BAM'a sallarım al sana yüzlerce like. :) Dimi ama. O yüzden dedim. Katılacağımdan değil diye. Ayrıca az önce de söyledim. Alınan like ları atılan mesaja oranlayın ki birinci belli olsun. En az mesaj atma sayısınıda bir hafta içinde atıyorum 200 falan belirleyin size kalmış. Yoksa adam 2 mesaj atar. İki mesajda 10 like alırsa oran'ı 5 olur.

Neden mesaj sayısına göre oranlamıyosunuz? Sizce 1500 mesaj atıp 2000 like alan adam mı kazanmalı veya 20.000 mesaj atıp 2.000 like alan adam mı kazanmalı.

Kendim için demiyorum. Klasmana bile giremem zaten. Ama bi düşünün isterseniz bunu.

doğru söze ne denir :)

893 benim, ama suanda görünen. Evvelden bakip da sifirladigim Likes´larim da vardi :( Komple sayiya bakabildigimiz bir yer var mi?

Pek yazmamama rağmen 174 laykım varmıs :) Hep eski mesajlarımı layklamışlar ben arasam bulamam yani o derece :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt