Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
100 'ün üzerinde iseniz buraya adınızı ve şu anki değerinizi bildirin, en skorerlerimizi görelim.

Konu 1 hafta açık dursun, biz de 1 hafta sonunda en fazla beğeni toplayan mesaj sahibi kişiye bir ödül verelim.

Ör: Benim 328.

Cevap: Forumdaki en fazla "Like" alan kişileri arıyoruz

Şuanki değerim; 532.

Sertaç ve Hayri baya öndedir heralde. :D

Hiç dikkat etmemiştim. Baktım 619 olmuş, muhtemelen Hayri birinci çıkar. :)

Likes Received (619)

Tamam o arkadaşı bulduk.

Hayri;

Likes Received (1961)

Doğum tarihi gibi... :)

bnak.png

Renkli tag mı vereceksiniz en çok like alan kişilere? Şampiyonluktan falan kopunca ancak böyle oyunlar oynanır zaten forumda :)

925 olmasın o?

Renkli tag mı vereceksiniz en çok like alan kişilere? Şampiyonluktan falan kopunca ancak böyle oyunlar oynanır zaten forumda :)

İstersen şampiyonluktan koptuk diye bir sonraki mayıs gel, bakarsın şampiyonluk yarışında oluruz. Forumda bu ara dönemde başka birşey olmayacak. Böyle tag falan oyunlar oynanacak.

Yani birşey yapmaya çalışırız suç, çalışmayız suç. Biri sürekli apartta, laf sokayım, rahatlıyayım diye.

Merak ettiysen söyleyeyim, tag vermeyeceğim, TTarena 'da maça göndereceğim. Sistemin bilinirliğini ne derece uygulandığını, farkındalığını sorgulamanın yolu her zaman admincp verileri olmuyor.

Bilmediğiniz zaman, susmak daha hayırlısı gibi geliyor mu size de?.

Forum tarihinin en cool insanını çıldırtmışsın, tebrikler Ömer :ays:

Neden mesaj sayısına göre oranlamıyosunuz? Sizce 1500 mesaj atıp 2000 like alan adam mı kazanmalı veya 20.000 mesaj atıp 2.000 like alan adam mı kazanmalı.

Kendim için demiyorum. Klasmana bile giremem zaten. Ama bi düşünün isterseniz bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt