forumdaki en güçlü grubun terimciler olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

forumdaki en güçlü grubun terimciler olması

beni çok korkutmaktadır :red: mt teknik direktöründen fatih diye bahsettim 1 dk geçmeden soyadını da eklemişler
konunun içinde en ufak eleştireni çapraz ateşe alıyorlar zaten :neglected:
aysalcilar bitti şimdi bunlar basladi
zulüm 1953'te başladı :crushed:

Terim güclü oldugunda terimcilerin sesinin daha cok cıkması diyede nitelendirebiliriz bu olayi ama turnuvada patlayinca yine sıgınaklarına cekilecektir ama aysalcilar olarak sıgınak delici bomba kullnacagiz artık kacis yok #terimcilerinsonuyuro2016

Degere bindi yeniden Milli takim, herkes kafa yoruyor, tartisiyor. Hareketli bir yaz dönemi olacak... Terim did everything right... Bari kimin olup, kimin olmayacagini tartisiyoruz, Euro´da hangi takimi destekleyecegimiz yerine.

Terimci olayin zaten suyu cikti, tamamen durumsal bir goy goy araci haline geldi. Gönül dostlarina katilmak isteyenlere, kapimiz, ve misafirperverligimiz herzaman aciktir. Cemaatcilerde yok, bizdeki Maklube sofrasi.

Bu lobide cok deger verdigim bazı ısımler var onlar kavgaya dahil olursa onları savunurum arkadaşlar ft bir yana forumdakı arklar bır yana o yüzden müsterih olsunlar

Kesinlikle. GSC içinde paralel olarak yapılanmış bu oluşumun alt kitlesini gurbetçi ve genelde düşük IQ sahibi Galatasaraylılar oluşturur. Güçlerini moderasyon içerisinde yapılanmış ft lobisinden alırlar.

Saçma bir başlık forumdaki terimciler.Gelmiş geçmiş en başarılı T.D kendisi Galatasaray'ı kim başarıya götürecek ise o gelmeli Terimin ağır basma nedeni T.R'deki en iyi hoca.
Bende kendisini beğenmiyorum ama başarılı adam bu gün çıksa gelse hüloğğğ diye de bağırırım yani.

Saçma bir başlık forumdaki terimciler.Gelmiş geçmiş en başarılı T.D kendisi Galatasaray'ı kim başarıya götürecek ise o gelmeli Terimin ağır basma nedeni T.R'deki en iyi hoca.
Bende kendisini beğenmiyorum ama başarılı adam bu gün çıksa gelse hüloğğğ diye de bağırırım yani.

hülogmu yok artık gercekten

Üst Alt