Forumdaki İlk Mesajınız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumdaki İlk Mesajınız?

Cevap: Forumdaki İlk Mesajınız?

2008 yılıydı ne yazdığımı hatırlamıyorum ama virgül koymayı unutmuşum ihraç etmişlerdi başkaydı o zamanlar forum

transfer nöbetine atmıştım hareketli geçen dönemdi hangi futbolcu için atmıştım bilmiyorum :)

3 temmuz günü üye olmuştum,şike konusunda yazdım heralde.Ama üye olmadan da yaklaşık 1 sene falan takip etmiştim forumu.

Anlamiyorum cidden, boyle arkadaslar var siteyi 2-3 sene takip ederler once.. Abi hicmi icinizden biseyi okuyunca yazi yazmak gelmez? Ben catlarim cidden..

onun disinda ilk mesajimi bilmiyorum.. 2009 da uye "olmusum" 2011 den itibaren yazmaya basladim.. 2009-2011 arasi takip etmedim hic foruma uye olmusum nasil olduysam.. 2011 yolumuz tekrar kesisti..

Hatırlamıyorum ilk ne yazdığımı ama banlandığım mesajımı hatırlıyorum eski admin ile guiza-Baros tartışmasına girmiştim süresiz ban yedim.

Anlamiyorum cidden, boyle arkadaslar var siteyi 2-3 sene takip ederler once.. Abi hicmi icinizden biseyi okuyunca yazi yazmak gelmez? Ben catlarim cidden..

onun disinda ilk mesajimi bilmiyorum.. 2009 da uye "olmusum" 2011 den itibaren yazmaya basladim.. 2009-2011 arasi takip etmedim hic foruma uye olmusum nasil olduysam.. 2011 yolumuz tekrar kesisti..

Ben 1-2 ay okuduktan sonra artık yazıyım dedim sonra üyelik mi ne aktif olmadı ondan yazamadım sonra tekrar üye oliyim dedim ve üye oldum.

Şöyle bi girdim foruma, bi bakış attım, ''Ne ayaksınız lan siz'' dedim, kestim seslerini :coffee:

Ben üye olduğum sıra, Rijkaard'ın gelişine denk geliyor. Ve o sıralar deli gibi "sisteme uymaz" tartışması vardı. Şu oyuncu sisteme uymaz, bu oyuncu uymaz, şu uymaz, şu gitsin, bu hiç gelmesin, sisteme uymaz!!! şeklinde.

Bende Leo Franco transferine şunu yazmıştım.

"Leo Franco'yu almayalım, bizim sisteme uymaz."

Milletin ilk mesajına bakıyorum da selam vermeden pata küte dalmışsınız ..

Ergün bunun nedeni genelde insanlar önce forumda okuyucu oluyor ve bir an geliyor bir başlığa düşüncesini çok yazmak istiyor, üye olup hemen o başlığa girip fikrini yazıyor oda ilk mesajı oluyor.

Üst Alt