Forumdaki İlk Mesajınız? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumdaki İlk Mesajınız?

Cevap: Forumdaki İlk Mesajınız?

hatırlamıyorum ama Gs mobile geçtim Galatasarayla ilgili haberleri nasıl alırım birde maç esnasında goller geliyormu ? yardım edenden allah razı olsun şimdiden

hatırlamıyorum ama Gs mobile geçtim Galatasarayla ilgili haberleri nasıl alırım birde maç esnasında goller geliyormu ? yardım edenden allah razı olsun şimdiden

2 senedir kullanıyorum hiç bir faydasını görmedim, maçtan önce kadro geliyor ve maç sonu skoru geliyor tabi ücretli bunlar.

7 sene olmus vay bee Gerets geldigi donemlerdi galiba ilk yazdigim mesajlar hele ondan bir kac sene sonra 2007 galiba haziran ayi sonlari Baptista haberleri dolasiyordu az sabahlamadik :D

2006'ya dayaniyor, o zaman bir arkadas forma arkasina isim yaziyordu onun icin yazmistim ilk galiba :D.

İlk mesaji mi eski uyeligimle attim ama cok eskiden o zamanlar sanirim- ad soyad zorunlulugu yoktu nickle uye olmustum yanlis mi hatirliyorum adminler eskiden nick vardi dimi ?

Sent from my Artes i701 using Tapatalk 2

Play-Off'da Fener'le arenada oynayacağımız o lanetli maçın hemen öncesindeki geceydi.

edit:Hatta maç devam ederken sinirimden ''o top o kaleye girmeyecek!'' yazmıştım ve millette beni kuş ilan etmişti, konudan atılmıştım. :asd:

Lincoln gelecek gelmeyecek tartışmasında eski forum kurucumuzla tartışmıştım ilk mesajlarımda. Sonra 10 ay ceza almıştım :asd: Yıl 2006 idi. Vay bee..

Üst Alt