Forumdan Banlanma ve Adam Kayırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bundan 2 hafta önce @Demir P. Baş isimli üye bir konuda gayet mantik çerçevesinde yazmış olduğum yoruma saçma sapan bir yorum yapmış idi. Bende buna istinaden kendisini bozmadan espri ile karşılık verdim. Kendisi bana annen babanin yüzüne tükürmen lazım gibi iğrenç bir cevap verdi. Bende bunun üzerine kendisinin aile fertlerini karıştırarak bazı kötü sözler kullandım. Evet yazdıklarım doğru değildi ancak bana söyledi iğrenç kelime beni bunlari söylemeye sevk etti. Sunuda eklemek istiyorum benim söylediğim kötü sözlerin derecesi onun soyledikleri ile doğru orantılı devam etti. Ve en sonunda bu adam bana küfr etti. Benimde ceza yemem gerekirdi ama ben bu üyeye o şekilde hiç sövmedim. Neticesinde küfürü sonrası açıkçası iyi bir ceza alacağını düşündüm. Ne oldu anlatalım hemen. Bana 2 hafta ceza verildi. Daha bugün cezam bitti. Bu adam ise hemen sonraki gün aktif şekilde forumdaydi. Hiçbir ceza almadı. Ben Galatasarayliyim ve bu forumu seviyorum. Eğer bu şekilde torpil gececekseniz açıkça yazin. Herkese eşit degiliz. Bizde forumu sadece misafir hesabi ile okur, sadece transfer dönemlerinde gelir sonrada bir daha girmeyiz. Başıma gelen bu saçmalık ve bana ceza verip o elemana ceza vermeyen adminin fener'e konuda sağlam geçirdiğim mesajlar yazdığım bir güne denk gelmesi. Bu arkadaşın fenere laf soktuğum bir mesajıma aptalca bir cevap yazması ve çıkan iğrenç kavgada (adam bana bilenmiş gibiydi) sadece benim ceza almam. Ben gereğini size bırakıyorum arkadaşlar...

"Bende buna istinaden kendisini bozmadan espri ile karşılık verdim."

Ben sana kufretmemisken sulaleme sovdun suresiz banlandigini saniyordum. Adelet saglansin suresiz banlan

"Bende buna istinaden kendisini bozmadan espri ile karşılık verdim."

Ben sana kufretmemisken sulaleme sovdun suresiz banlandigini saniyordum. Adelet saglansin suresiz banlan
Hala küfr etmeye devam ediyor ama sana karşılık vermiycem. Anana bacina sovmiycem. Şeref yoksunu olmak böyle bişey. Ortada hiçbir şey yokken yazdıklarını hatırla önce sen ilk küfr ettin. Ama senin gazına gelmiycem
Yine küfr ettin ve cezanı alacaksın eğer burda adalet varsa

Evet beni banlayan admin keşke neye göre bunu yaptı çıkıp anlatsa. Justice... Nerde :/
Şimdi senin ettiğin küfrün dozajı kabul ettiğin üzere aşırıydı ve hoş değildi. Sen hiç karışmadan hakaret etmeden raporlasan belki senlik bir şey olmayacaktı ama sen öyle bir küfür edince doğal olarak tek taraflı haksız oldun. O yüzden normal biraz aldığın ceza.

Şimdi senin ettiğin küfrün dozajı kabul ettiğin üzere aşırıydı ve hoş değildi. Sen hiç karışmadan hakaret etmeden raporlasan belki senlik bir şey olmayacaktı ama sen öyle bir küfür edince doğal olarak tek taraflı haksız oldun. O yüzden normal biraz aldığın ceza.
İlk bu adam küfür etti. Sonra ben ettim en sonunda açıkça ağır küfr etti hepsini gectim halen küfr ediyor. Bu adam neden ceza alamıyor? Benim gün yüzüne çıkmamış küfürler Edip anasına bacısınına sovmem mi bekleniyor

Evet beni banlayan admin keşke neye göre bunu yaptı çıkıp anlatsa. Justice... Nerde :/
1. İkinize de ben ceza verdim.

2. Sonrasında şampiyon olduk diye onun cezası affedilmiş daha kısa süreli olduğu için çünkü senin ettiğin küfürler daha ağır ki cezaları ben affetmedim o kadar ısrar etmesine rağmen cezasını açmayacağımı söyledim. Af mevzusunu da sonradan farkettim keza kişiye özel değildi.

3. Mevzuda da sana bir şey dememiş espri yapmış ama sen ana bacı girmişsin adama.

4. Bu attığın iftiraları ispatlamak için 10 dakikan var ispatlayamazsan sağ üstten çıkış yap direkt.

Hala küfr etmeye devam ediyor ama sana karşılık vermiycem. Anana bacina sovmiycem. Şeref yoksunu olmak böyle bişey. Ortada hiçbir şey yokken yazdıklarını hatırla önce sen ilk küfr ettin. Ama senin gazına gelmiycem
Yine küfr ettin ve cezanı alacaksın eğer burda adalet varsa
Dostum meseleyi bilmiyorum belki yüzde yüz haklısındır da küfür etmeyeceğim yazıp şeref yoksunu yazmışsın mesela burada . şeref yoksunu = şerefsiz = küfür yani :D

1. İkinize de ben ceza verdim.

2. Sonrasında şampiyon olduk diye onun cezası affedilmiş daha kısa süreli olduğu için çünkü senin ettiğin küfürler daha ağır ki cezaları ben affetmedim o kadar ısrar etmesine rağmen cezasını açmayacağımı söyledim.

3. Mevzuda da sana bir şey dememiş espri yapmış ama sen ana bacı girmişsin adama.

4. Bu attığın iftiraları ispatlamak için 10 dakikan var ispatlayamazsan sağ üstten çıkış yap direkt.
Hocam annenin babanın yüzüne tukur espri mi ??
Hadi onu geçtim ikinci cevabı annenle vs. İlişkiye gir gibi adice şeyler yazmış şeref yoksunu ne yapacaktım? Saol mu diyecektim?
2- okumadan sildigin mesajları nasıl ispat ediyor?

Hadi onu geçtim ikinci cevabı annenle vs. İlişkiye gir diye yazmış şeref yoksunu ne yapacaktım? Saol mu diyecektim?
Hayır yazdığını komik bulup neyin kafasını yaşıyorsun demiş, aile konusunda da sen bir küfür mü hakaret mi ne etmiştin o karşılık vermiş sonrasında küfürleşmişsiniz

Oç falan demiştin galiba hatırlamıyorum tam.

Ortada çifte standart yok, senin cezan az kısa olsa seninki de o gün affedilirdi. Biriniz 1 biriniz 2 ya da 10 gün almıştınız yanlış hatırlamıyorsam.

Hayır yazdığını komik bulup neyin kafasını yaşıyorsun demiş, aile konusunda da sen bir küfür mü hakaret mi ne etmiştin o karşılık vermiş sonrasında küfürleşmişsiniz

Oç falan demiştin galiba hatırlamıyorum tam.

Ortada çifte standart yok, senin cezan az kısa olsa seninki de o gün affedilirdi. Biriniz 1 biriniz 2 ya da 10 gün almıştınız yanlış hatırlamıyorsam.
Olay böyle değildi okumadigin çok belli mesajları okusan en son yazısında adam sağlam sovmus hepsini geçtim açık açık sovmus adam ceza yok yada seninki daha fazla diyosun pes doğrusu

Hadi onu geçtim ikinci cevabı annenle vs. İlişkiye gir gibi adice şeyler yazmış şeref yoksunu ne yapacaktım? Saol mu diyecektim?
2- okumadan sildigin mesajları nasıl ispat ediyor?
Oooo mevzuyu bilmiyorum ama bu laflar ne böyle yav, doğruysa çok çirkin yakışmamış..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt