Forumdan Banlanma ve Adam Kayırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç bir şey yapmadığını mı iddia ediyorsun şimdi? Olayı başlatan sensin şakayı algılamayıp

Ekli dosyayı görüntüle 47909Ekli dosyayı görüntüle 47910Ekli dosyayı görüntüle 47911
Bu adamın ismi p.basi değil mi. O bana sen saçmalıyorsun gibi espri yaptı bende böyle espri yaptım. Sonrası malum zaten. Annenle ilişki vs. Bu ne şimdi yaw gözünü seviyim hocam bu adam ceza almadı ben aldım. Hatta evet cezayı hak ettim dedim ama bu adam aynı gün foruma geri döndü ben 2 hatta

Az önce bu konuda da sövdü adam siktir git dedi ??? Özür mü? Cidden hocam gerçek mi bu dediğin diye düşünüyorum. Halen ceza yemeyecek mi. Daha simdi küfr etti. Bu adam kim ? Arkadaşınız ise söyleyin benden özür filanda dilemesin böyle iğrenç insanlar ile muhatap olmam ben forumu bırakırım daha iyi
Ceza alması mesele değil, öncelikle aranızdaki yanlış anlaşılmayı gidermeniz lazım. Çünkü senin gösterdiğin tavır tamamen bir espri üzerineydi.

Adam bana siktir git yazmış ne diyim ki daha
Hayır zaten o sana küfür etmiş orası kesin . Fakat karşılığında sen de bak küfür etmiyorum diyip etmişsin onu demek istedim . Ben o masum demiyorum ama sen de küfür etmedim diyemezsin şu an bence çünkü etmişsin dostum . Haklısın haksızsın demiyorum ben olsam ben de ederim yani :D

Hocam annenin babanın yüzüne tukur espri mi ??
Hadi onu geçtim ikinci cevabı annenle vs. İlişkiye gir gibi adice şeyler yazmış şeref yoksunu ne yapacaktım? Saol mu diyecektim?
2- okumadan sildigin mesajları nasıl ispat ediyor?
Yaw hala salliyorsun, ben onu sen sovdulten sonra yazdim senin yazdiklarinin onda 1ini bile yazmadim kaldi ki ilk soven sensin, yalan soylemek sana bir sey kazandirmaz

Yaw ben küfr etmedim demiyorum. Cezayı hak ettim diyorum ama buda iğrenç şeyler yazdı ve ceza almadı bunu anlatın lutfen

Neyin kafasını yaşıyorsun lafına karşılık bunu söylemen normal mi yani?

Adamın diğer adı Pamir, soyadı da Baş. Sana biris gelse Özgür Yalar falan dese espri yaptı deyip bir şey demeyeceksin yani, doğru mu anladım?
Neden carpitiyosun? Ben yanlış anlamisim ismini saçma bir espri yapmışım karşılığı anne babanın yüzüne tükürmek mi ? Sonrası malum zaten ve adam ceza almadı o. Çocuğu zaten küfür degil sana göre demekki

İlk mesajının espri amaçlı olduğunu ve beğendiğin için bunu söylediğini arkadaşa iletir misin keza sövdün diye özür de dileyebilirsin.
Ilk mesajim espri amacliydi bunu sana da soyledim zaten hatta onun mesajini begenmistim hatta gercek anlamda begenmistim sjjsjsjs

Yaptigi sey amatorluk bu seferlik ozgurden ozur dilerim soylediklerim ayipti benim aileme sovdukten sonra kendimi mesru mudafa hakkimi kullandim

İlk bu adam küfür etti. Sonra ben ettim en sonunda açıkça ağır küfr etti hepsini gectim halen küfr ediyor. Bu adam neden ceza alamıyor? Benim gün yüzüne çıkmamış küfürler Edip anasına bacısınına sovmem mi bekleniyor
İyi de adam ceza almış zaten üye kayıtlarına baktım? Aynı anda almışsınız ama senin ettiğin küfrün şiddeti daha fazla olduğundan daha çok ceza almışsın. Sonrasında takımımız şampiyon olunca yaptığım toplu af Demir'e de yaramış.

GSCimbom Yönetiminden Duyurular

Neden carpitiyosun? Ben yanlış anlamisim ismini saçma bir espri yapmışım karşılığı anne babanın yüzüne tükürmek mi ? Sonrası malum zaten ve adam ceza almadı o. Çocuğu zaten küfür degil sana göre demekki
Hayır belki adamın sanrıları var lisede falan bu şekilde alay ettiler, buna çok bozuluyor ve kaldıramıyor ki sana kötü niyetle de mesaj atmamış, basit bir yanlış anlaşılma varken senin penis başı demen doğru mu?

O tükürmek demiş sen daha ağırını demişsin, orada raporlasan ve sussan mevzu bu kadar uzamazmış zaten. Etki tepki bu olay.

Olayı net şekilde Özgür Yakar başlatmış mesajlardan anlaşılan o . İlk ağır ve iğrenç küfürü de o etmiş . Siteyi tamamen adil bulmasam da bu hususta cezalar adil duruyor gibi geldi bana .

Adam az önce siktir git dedi halen forumda eğer ceza almazsa annesine babasına değil ama kendisine çok iğrenç küfürler edicem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt