Forumdan Banlanma ve Adam Kayırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk Ekim

Tecrübeli Üye
olaya bakılırsa ilk sen ağır şekilde hakaret etmişsin, fenere diye başlayan cümle sana ait

Ekli dosyayı görüntüle 47912
Adam isimle dalga geçmiş penis menis saçmalamış ama demirin git ananın babanın yüzüne tükür demesi olayı birebirden çıkarmış sonunda ikisine de bu foruma da yakışmayan diyaloglar olmuş, ikisinin de çok daha ağır ceza alması gerekirmiş bence.

Hakan Duztepe

10 Numara!
Demir P Bas
Hayri
Yigit
Ugur Bulut

Bunlar forumun espiri yapan uyelerdir, hersey ciddiye alirsan burda fazla dayanazmsin, birbirinizden ozur dileyin adam gibi ne be cocuk gibi kusmek topic acmak.

Özgür Yakar

Parçalı Üye
Olayı net şekilde Özgür Yakar başlatmış mesajlardan anlaşılan o . İlk ağır ve iğrenç küfürü de o etmiş . Siteyi tamamen adil bulmasam da bu hususta cezalar adil duruyor gibi geldi bana .
Ben yanlış anlayıp kötü bir espri yaptım bunda okeyim ama sonrasi kendiside çok ağır şeyler yazdı ve maalesef sadece ben ceza aldım. Bumu adalet ?

Onur Nigdeli

Cezalı
Aslan Üye
Ben yanlış anlayıp kötü bir espri yaptım bunda okeyim ama sonrasi kendiside çok ağır şeyler yazdı ve maalesef sadece ben ceza aldım. Bumu adalet ?
Yahu arkadaş neyi yanlış anladın PENİSİN BAŞI mı sandın ciddi ciddi ? Çocuk muyuz bu net şekilde adama hakaret etmek alay etmek için yarrak kafalı diyorsun . Sonra da gelip soy adını yanlış anlamışım diyorsun kendini masum kılmaya çalışıyorsun .

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Klavye başında her şeyi çok büyütüyorsunuz, ufacık mevzular dağ oluyor umarım yüz yüze karşılaşırsınız da burada salladıklarınızın boş olduğunu farkedersiniz.

Ya da sallayın birbirinize falan girin şuradaki malca muhabbetlerden dolayı, konu kapandı, aranızda halledin bundan sonrasını gidin özelden birbirinize ne derseniz deyin, adres telefon falan da verin.

Furkan Korkmaz

RADAMEL FALCAO | EL TIGRE 🐅
Yönetici
Süper Moderatör
haydaaa adresler verilmeye başlandı

Mehmet Eroğlu

I LOVE YOU HAGİ
Yönetici
Moderatör
Konuya açıklık getirelim mantık çerçevesinde

Şampiyon olmamız sebebiyle cezası 10 günün altında olan üyelerin cezaları kaldırılmıştır.

GSCimbom Yönetimi
demek pamir baş 10 gün veya daha az ceza almış o yüzden cezası oto-temyiz olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt