Forumdan Bir Üyeyi, Çatı Adayı Olarak Öneriyoruz ☻ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumdan Bir Üyeyi, Çatı Adayı Olarak Öneriyoruz ☻

Reisin uzun suredir burada olmamasini surpriz adayliga hazirlik olarak goruyorum

Partisinde hazırlıklar yapmakla meşgul..

aKjGE1O_460swp.webp

Böyle bir durumda vaadim tek ve nettir; Galatasaray her sene şampiyon olacak!

@Mehmet Arslaner de tinertaş'a başkan olacaksa neden olmasın.

Şov yapmayınız Erman Bey!

Şu an zaten o noktaya doğru gidiyoruz. Bize daha demokrat ve adil biri lazımdı. Beni yanılttığınız için çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Mehmet Arslaner Bey'i de fikir ayrılığı yaşadığınız için yardımcınız olarak önerecektim. Farklı fikirlerin çatışması şüphesiz başarı getirecekti.

Bu arada maalesef sizin gibi aydın biri bile bu düşüncedeyse haziran seçimlerinde pek umutlu olmayalım.

Şu an zaten o noktaya doğru gidiyoruz. Bize daha demokrat ve adil biri lazımdı. Beni yanılttığınız için çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Mehmet Arslaner Bey'i de fikir ayrılığı yaşadığınız için yardımcınız olarak önerecektim. Farklı fikirlerin çatışması şüphesiz başarı getirecekti.

Bu arada maalesef sizin gibi aydın biri bile bu düşüncedeyse haziran seçimlerinde pek umutlu olmayalım.
Beni beğenmiyorsanız kendiniz adaylığınızı koyun derim. Ayrıca tekrardan sakin olmanızı rica etmek durumundayım.

Saçma sapan bir öneri.

Mentionların gelmiyor, ayrıca terbiyesizleşmenin lüzmu yok.

Hürmetler.
Senin de menşınların gelmiyordu ama yüzüne vurmadım. Ayrıca terbiyesizleşen sensin.

İyi forumlar.

Yanılmadığımı gösterdiğiniz için teşekkür ederim. İşte ülkeyi kurtaracak reçete bu. Çatışma ve sonrasında saygıyla gelen uzlaşı.

Terbiyesizleşmenin lüzmu yok.

Hürmetler.

--------

Ayrıca terbiyesizleşen sensin.

İyi forumlar.

MÜKEMMELDİ!

Konuda aday gösterilen arkadaşlara saygı duymakta fayda var..

İlk icraatları ne olacaktır, çok merak etmekteyim..

Özellikle @Demir Baş beyinkini :oops::oops::oops::eek:
@Demir Baş
@Demir Baş

Demir başa beye, mention atmak mümkün değil :unsure: @Demir Baş @Demir Baş

@Demir Baş @Demir Baş

@Demir Baş bizde manuel linkleriz :cry:

Yanılmadığımı gösterdiğiniz için teşekkür ederim. İşte ülkeyi kurtaracak reçete bu. Çatışma ve sonrasında saygıyla gelen uzlaşı.

Terbiyesizleşmenin lüzmu yok.

Hürmetler.

--------

Ayrıca terbiyesizleşen sensin.

İyi forumlar.

MÜKEMMELDİ!
Teşekkür ediyorum sayın Kaya lakin her şey iyi güzel de ben başkan olursam eğer ilk yapacağım icraat, sizi o malum avatar tercihlerinizin bir sonucu olarak metö sempatizanlığından içeri aldırmak olacaktır.

Teşekkür ediyorum sayın Kaya lakin her şey iyi güzel de ben başkan olursam eğer ilk yapacağım icraat, sizi o malum avatar tercihlerinizin bir sonucu olarak metö sempatizanlığından içeri aldırmak olacaktır.
Avatar konusuna el atarsanız, oyum sizedir Erman bey :tbr::tbr::asd:

Bir gün hakikaten sinirlerim tepeme çıkacak ve bir avatar resmi koyacağım ki "Habermas neredesin geri dön" diye ağlayacaksınız.

Üst Alt