Forumlarda Kullanılan Jargon - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumlarda Kullanılan Jargon

Allah belani versin ustad yine uzerimden layklari almissin
Allah belanı versin cümlesinin de daha doğrusu yaygın kullanım şeklinin mucidi de benim onu neremize koyacağız ?!?!?!?!?!? Neyse bu gibi tartışmalar lüzumsuz Allah belanı versin olsun, zurna olsun, marizleme olsun bunlar artık kişileri aşmış ve birer gsc değeri olmuştur bu şuurla yola devam edilmeli.

Benim Murhan ve Sarper ile bir sorunum yok. Bu ifadeler lakap olarak kullanıldığı için ve çokça tekrar edildiği için yazmıştım.
Üstat aynen. Benim davam da kavgam da aynen bu dediğin.. 3 kere yapılır gülünür, 4 kere yapılır gülünür hadi 5 kere yapılsın yine gülünsün psikopat gibi sabah akşam aynı şey üzerinden espri yapılmaz ki yav. Ha yapan yapmaya devam eder kimseye niye yapıyorsun falan diyen yok ama eleştirilince de aaauvvv denmesi tuhaf..

Gerçi şu da var, normal hayatımda tanıdığım birileri şuradaki sohbetlerime tanıklık etse ne der kim bilir.. Düşünsene xxx g.veren isimli biriyle tartışma içindesin sonra yarro lakaplı biri araya giriyor akabinde xxx p. sever konuya müdahil oluyor falan baya bildiğin sürreal bir ortam.

allah allah bak sen su ise Murph'un neyini begenmedin yaw seni allaha ve Adminlere havale ediyorum
Beni yanlış anlamışsın ben lakap takılmasını ve fazla tekrar edildiğini belirtmek istemiştim. "A" harflerindeki yazım yanlışını benim bir önceki mesajımın hemen akabinde ve defaeten tekrar etmen sanırım beni sinirlendirmek, hassasiyetim üstünden dalga geçmek içindi. Bunu yaparak buradaki bazı kişileri de memnun etmiş görünüyorsun.

Ben burada sizlerin konuların anlamını bozan kaval, fülüt, p. muhabbetlerinize size saygısızlık etmemek adına karışmadım. Ama siz insanların kutsallarını çevirdiğiniz geyiklere malzeme yapmaya kalkıyorsanız size yazıklar olsun.

Yaw he he...

''Adam?!'' bir mevzuda uzun-kısa iddialı şeyler yazar, bir başkası da adam yerine koyup sunduğu her argümana karşı, gerekirse madde madde cevap verir, doğru ya da yanlış...Karşılığında bunu yazmak kadar öküzce bir şey olamaz. Böylelerini önceden tanıyor yahut tavrından tahmin edebiliyorsam hiç bulaşmıyorum...

Üst Alt