Forumun En Antipatik Üyesi Kim?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gecenin bu saatinde bişey dürttü.Forumun en sevilenini yaptık . Peki Forumun en antipatik üyesi sizce kim ? İsimler yazılsın çoğunluktakiler anket açarız belki. :DAlınma , darılma yok.Hadi bakalım. Eğlenceli olacak gibi. :D
 
Cevap: Forumun en antipatik üyesi sizce kim ?Serhat var birde. Scout'taki :)Birileri yazıyor "abi şu oyuncu felan güzel takip ettim"Serhat : adam kalasın önde gideni "birkaç istatistik" ten sonra bu adamın bu takımda ne işi var gibi bir yorum:)
 
Cevap: Forumun en antipatik üyesi sizce kim ?Serhat var birde. Scout'taki :)Birileri yazıyor "abi şu oyuncu felan güzel takip ettim"Serhat : adam kalasın önde gideni "birkaç istatistik" ten sonra bu adamın bu takımda ne işi var gibi bir yorum:):D:D Valla ben gülerek izliyorum bu tartışmaları. Ama aynen şu dediklerini düşünüyorum ben de. Adam bıkmadan usanmadan araştırıp uğraşıyor karşıdakini aşağılamak için. Helal olsun..:asd:
 
Cevap: Forumun en antipatik üyesi sizce kim ?Birde elemanla aynı okuldan mezunum sanırsam. İyiki bana yapmadı bulurdum valla :)
 
Cevap: Forumun en antipatik üyesi sizce kim ?Transfer önerileri konusunda bir üye;Abi Thomas Hitzlsperger diyorum ne diyosun?Serhat: Ben bu adamı önerdiğimde yıl 2008'di.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt