Forumun En Fazla Like Veren Üyesi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En Fazla Like Veren Üyesi?

Berat'a beleş bilet imasında bulun seni like'a boğsun :D

önemli not : bu mesaja gelecek like dislike puanları haftasonu hazırlık maçı kombine devri için yönerge oluşturabilir.

Emek edilmiş bütün postlara like veriyorum. Özellikle haber paylaşan üyelere saygım sonsuz. Emeğinize sağlık.

Senin iyi niyetini herkes biliyor dostum..

Bende konu ne olursa olsun, teşvik etmek adına like vermeye çalışıyorum..

Birde üyelerin atışmaları hoşuma gidiyor.. Konu benimle alakalı olmasa bile eğlenceli geldiği için like veririm.. :hat:

Efendi ve saf kalbiyle GSE rütbesini hakeden bir üyemiz ;)

Sağolun Melih Bey :) Gerçekten forumda hiçbir çıkar beklemeden haberleri seçip burada paylaşan üyeler var. Onlar sayesinde takımımızla ilgili hiçbir haberi kaçırmıyor ve beş para etmez sitelere tık kazandırmıyorum. Foruma üye olduğumdan beri hiçbir spor gazetesini okumuyorum.

Senin iyi niyetini herkes biliyor dostum..

Bende konu ne olursa olsun, teşvik etmek adına like vermeye çalışıyorum..

Birde üyelerin atışmaları hoşuma gidiyor.. Konu benimle alakalı olmasa bile eğlenceli geldiği için like veririm.. :hat:

Özellikle senin konularda konuların çok farklı yerlere kaydığına şahit oldum. Hatta o kaymayı yapanlardan oldum bir kaç kez. Bir şeyler oluyor ve ister istemez konu kayıyor engelleyemiyoruz :)

forumumuzun ılımlı ve uzun ömürlü trolü , transfer nöbetlerinin müdavimi , seni unutmak ne mümkün ;)
Belki Picasso gibi Mavi döneminime girip daha ağır başlı ve Serious takılırım yakında. GSE Tag hayatım daki tek hedef olacak. iş, üni, aile nafile.

#SizinLikelarınızİleYaşıyorum

Belki Picasso gibi Mavi döneminime girip daha ağır başlı ve Serious takılırım yakında. GSE Tag hayatım daki tek hedef olacak. iş, üni, aile nafile.

Bence GSC Efsanesi en iyisi, Galatasarayi Efendileri daha cok böyle Ihtiyar heyeti gibi duruyor.
Ha bizim kongrede ilk sira Ihtiyarlari ha Galatasarayi Efendileri.

Bence GSC Efsanesi en iyisi, Galatasarayi Efendileri daha cok böyle Ihtiyar heyeti gibi duruyor.

Yeri gelmişken sorayım. Bu rütbe meselesi nedir? Post sayısına göre otomatik değişen bir şey sanırım. Bir ara yenilenmişti ve adminin biri sistemi anlatan konu açmıştı.

GSE efsanesi olmak için şartlar nedir dostum ? Ben admin olsam sana, melihe, pukiye bir Ünala direkt verirdim..

Paylaşımcı admin olduğum için Verici Admin yada Bonkör Admin olurdu Tagım..

Güzel ve başarılı bir karşılaştırma
Özet: "Why so Serious ?" (you old minded people?)

09cee72568f5f9c0e663c1a11378463a.jpg

Son düzenleme:
Yeri gelmişken sorayım. Bu rütbe meselesi nedir? Post sayısına göre otomatik değişen bir şey sanırım. Bir ara yenilenmişti ve adminin biri sistemi anlatan konu açmıştı.
Normal rütbeler öyle evet ama mesela GSE rütbesinin baska kriterleri var, mesela yönetime bol bol yag cekeceksin :eek:ley:
Saka bir kenara, GSE icin hatirladigim kriterler Türkceyi dogru kullanmak, forumda üyeler ile tartismamak gibi.

Üst Alt