Forumun En ..... Ruh Haline Sahip Üyesi Kimdir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forumun En ..... Ruh Haline Sahip Üyesi Kimdir?

Merhaba Değerli GSC Dostlarım,

Burada kocaman bir aileyiz, yeri geliyor eşimize dostumuza ayırmadığımız vakti burada birbirimizle paylaşıyoruz..

Kızıyoruz, geriliyoruz, üzülüyoruz ama en çok mutlu olduğumuzu düşünüyorum..

Forumdaki her türlü olumsuzluğa rağmen bazı üyelerin ruh hali hiç değişmiyor..

Forumun en gergini;
Forumun en mutlusu;
Forumun en umutsuzu;
Forumun en heyecanlısı;
Forumun en sessizi;
gibi diye sırayalım lütfen..

Burada birbirimizi kırmadan iyi ve kötü yönlerimizi eleştiririz. Karakterimizi sağlamlaştırmak için bir kaç eleştiri şart..

İlk ben başlayayım;

Forumun en mutlusu; Şahin Aksoy

Şahin arkadaşımızın yazdığı her mesaj sanki bana gülümsüyor..:red:

Forumun en gergini; can büyük
Forumun en mutlusu; sarper yıldırım
Forumun en umutsuzu; nejat ılgaz
Forumun en heyecanlısı; sergen zeren
Forumun en sessizi; fati haci

Forumun en gergini; Musap Aydınlı
Forumun en mutlusu;bilmiyorum
Forumun en umutsuzu; Emre Saykal, Ahmet Arif Kesen
Forumun en heyecanlısı; Enes Dalmış
Forumun en sessizi; bilmiyorum

Emre kardeşimin yazdıklarını okurken bazen kendimden bile şüphe ediyorum

Galatasaray güzel oynadığında, gol attığında, transfer yaptığında mutlu olduğum zaman Emre'nin avatarı gözümün önüne geliyor ve kulağıma "yazıklar olsun; sevin eğlen. seni aşağılık, cahil, pislik taraftar. Dursun daha neler yapacak! O zaman eğlenmeye devam edersin" diye sesler geliyor. Forumda da yorumlarını görünce gözyaşlarım süzülüyor otomatikman.

Forumun en gergini; Can Büyük
Forumun en mutlusu; Sergen Zeren
Forumun en umutsuzu; Ahmed arif Kesen
Forumun en heyecanlısı; Kadir Ari (badouuuuuu,feghouliiiiiiiiii gibi nidalarıyla)
Forumun en sessizi; Ali

Galatasaray güzel oynadığında, gol attığında, transfer yaptığında mutlu olduğum zaman Emre'nin avatarı gözümün önüne geliyor ve kulağıma "yazıklar olsun; sevin eğlen. seni aşağılık, cahil, pislik taraftar. Dursun daha neler yapacak! O zaman eğlenmeye devam edersin" diye sesler geliyor. Forumda da yorumlarını görünce gözyaşlarım süzülüyor otomatikman.

ben her yazılanı okuyorum en azından okumaya çalışıyorum sırasıyla.bazı zaman ruh halim iyi iken okumaya başladığımda Emre nin yazdıklarını görünce gayri ihtiyari kafamı çeviriyorum ekrandan, yazdıklarını okumamak için,etrafımda ki insanlar soruyor ne gördün diye

hala açıklayamadım

Forum En öfkelisi / gergini: Can Büyük

5804f4e415db9873ef8c379559278d85.jpeg

Üst Alt