Forvet Hattı Bundesliga'dan! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvet Hattı Bundesliga'dan!

Bas dost Turkiyede is yapar, 1 senelik sozlesmesi kalmis keske olsa bu transfer. Podolski ve sneijderle iyi anlasacagini dusunuyorum.

Son düzenleme:
Dün Warren Marquisli The Hateful Eight izledim kardesim, saglam bir film.:D
Neyseki bence Bast Dost gelmez ama gelirse buyuk is yapmis oluruz. Bast Dost ve Max Kruselu forvet hatti Umut'dan sonra ilac gibi gelir.

hateful 8 baya iyi olmus bende yeni cikdin da bakmisdim daisy domergue ve kurt russel müthis di bence :eek:ley:

aynen bob da tam cool di ...orjinal mi türkce dublaj li mi baktin ? quentin tarantinonun filmlerine orjinal sesi ile bakmak lazim yoksa filmin degeri resmen bi kac level iniyor ...
Tabiki orjinal, dublaj hangi film olursa olsun dublajli izlemem, filmi bozuyor. alt yazilari ve ingilizcem fena degil, o yuzden sorun olmuyor.

Hey gidi günler

Bas Dost ve Kruse iki cok ayri forvet tipi. Hangisi alinirsa, takimin oynacagi futbol, belirli bir yöne dogru evrilir. Bana göre Bas Dost daha etkili olur. 2 metre boyu var nerdeyse, orta sahadan iceri deplase olup, ortalarda havandan tehlike yaratacak orta sahada gerekmez illaki. (Olursa, tabi yine süper olur)
Genel anlamda ise kule ise, sencisi mübahdir bana göre.

Neredesin bize futbolu sevdiren adam. :sick:

Üst Alt