Forvet Transferi Olmazsa 40.000 Sinerji Yıkılacaktır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvet Transferi Olmazsa 40.000 Sinerji Yıkılacaktır

Ya ben anlatamıyorum ya da sizde anlayacak kapasite yok .
Taraftar arkasına dönmemeli dönemezde zaten ama imkan kısmi olarak da olsa varken bu güzel kadroyu taçlandırmayıp yıkımına bile sebebiyet verecek bi boşluk oluşturmak rezilliktir .
İki gün sonra Eren sakatlandığında ve kötü oynadığında aha forvet almadınız dinlemediniz bizi diyecek 40.000 kişi anlamıyomusunuz

anlamıyolar hocam boşver fırsat ayagımıza geldi forvet almadılar şl den elenirsek kafalarına dank eder anca rakiplerin transferler fos cıkar umarım başka diyecek bişey yok şu an

başkan veya herhangi bir Galatasaraylı eğip bi şeyler yapsa bi şey demeyecekler eşek olunca semer vuran çok olurmuş arada bizde kaynıyoruz işte .

Transfer sezonunun sonlanmasının ardından taraftarın gerilen sinirlerinin üzerine bir de hiç hatırlamak istemeyeceğimiz bu travma sonrası takımın İstanbula inişini taraftar karşılamalı yoksa maalesef 2 maç sonra içerde 15.000'e oynayıp çoğu yıla göre daha rahat şampiyon olabileceğimiz bir seneyi elimizin tersiyle iteceğiz.(transferden dolayı zorlaştı ama olsun ben yanılayım )
Milli arada hoca da daha sağlam kararlar alacaktır.

Ha gerekirse kendiyle çelişiyor diyin ben enerji düşer dedim ama şimdi bi şekilde düşürmemeliyiz bi şekilde önümüze bakmalıyız diyorum olacak dediğim şey olmasın diye konuşuyorum

Elimizdeki Ahmet Sivri ve Ali Yavuz'a muhakkak sabretmeli ve gereken desteği göstermeliyiz.
bildiğin 10 kişiyiz onun yüzünden ,üzerine bi de sinan var.çok dardayız,altyapı tek çare mecbur
Ben dedim topuna hiç girmeyeceğim özetle Erenin tek forvetimiz olduğunu bilerek sahaya çıktığı ilk maçtan taraftar kinlenmeye başladı bu iş çok kötü yere gider.
Acilen forvet ve stoper mevkiinde feda kafasıyla Ozan Kabak ve dediğin gençlere şans vermeliyiz taraftar bir şeyde demez çocuklara en azından ruhsal açıdan yükselişe geçeriz.

Ben dedim topuna hiç girmeyeceğim özetle Erenin tek forvetimiz olduğunu bilerek sahaya çıktığı ilk maçtan taraftar kinlenmeye başladı bu iş çok kötü yere gider.
Acilen forvet ve stoper mevkiinde feda kafasıyla Ozan Kabak ve dediğin gençlere şans vermeliyiz taraftar bir şeyde demez çocuklara en azından ruhsal açıdan yükselişe geçeriz.
maicon içerde yine iyi oynar stoperde,ama takım dagılırsa maicon da fena dagılır her maçta.deplasman falan farketmez.serdar-donk bi denenmeli.maicon-ozanda rotasyonda oynar.

maicon içerde yine iyi oynar stoperde,ama takım dagılırsa maicon da fena dagılır her maçta.deplasman falan farketmez.serdar-donk bi denenmeli.maicon-ozanda rotasyonda oynar.
Yav açık alanda rezil bi stoper olmasının yanında bir de duygusal bu duygusallığı içerde bile başımıza iş açabilir ama dediğin gibi deplasman büyük problem.
Ozan-Serdar gibi bol soru işareti ve korku barındıran ikili ahmet-maicon tarafından her türlü iyidir en azından süratli topçuları olan rakipler için.
Tabi asıl problem Ndiayenin geç gelmesi oldu Emre - Belhanda falan kadayıf gibi ikili değil yavaş Maicon , Sergio Ramos olsa işi zordu milli ara can olacak bize umarım.

Yav açık alanda rezil bi stoper olmasının yanında bir de duygusal bu duygusallığı içerde bile başımıza iş açabilir ama dediğin gibi deplasman büyük problem.
Ozan-Serdar gibi bol soru işareti ve korku barındıran ikili ahmet-maicon tarafından her türlü iyidir en azından süratli topçuları olan rakipler için.
Tabi asıl problem Ndiayenin geç gelmesi oldu Emre - Belhanda falan kadayıf gibi ikili değil yavaş Maicon , Sergio Ramos olsa işi zordu milli ara can olacak bize umarım.
eren,sinan üzerine bi de sag kanatta oynayan emre akbaba bişey yapamaz.bi de sabotajcı belhanda var.emre forvet arkasına geçerse estirir

eren,sinan üzerine bi de sag kanatta oynayan emre akbaba bişey yapamaz.bi de sabotajcı belhanda var.emre forvet arkasına geçerse estirir
Yav bu sezon için konuşacak olursam Emre'nin Galatasaray formasına alışması-pişmesi için yanında futbol aklı yüksek oyuncu lazım 10 numara gibi oynayabilmesi için.Bunu sağlayabilecek tek adam Feghouli ama kazanabilirmiyiz , çok zor..

Fernando-Ndiaye
Feghouli Emre Rodri-Onyekuru
Ahmet-Onyekuru​

Üst Alt