Üye Görüşü - Forvet Transferi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Forvet Transferi

bakambunun icardiyi yedekleyebilecek kalibrede olduğunu düşünen var mı

bence bu herif clyi bırakın ligde bile hiçbişey yapamaz ve hayalet gibi geçirecek sezonu , büyük ihtimal de ocakta gönderilir. sonuç olarak acilen bir golcü transfer etmemiz gerektiği kanaatindeyim

siz ne dersiniz

Icardi
Bakambu -new transfer
Halil - new transfer
Baris Alper

bu saatten sonra forvet transferi kimse yapmaz, o zaman neden bu oyunculari aldin diye sorgulanmalari gerekir. Ben zaten daha net bir golcu istiyordum Bakambu'ya nazaran.

Bence Bakambu'yu biraz daha izlemek lazım net konuşmadan önce, fakat Halil pek işe yaramayacak görüntüde. Gerçi maaşı da maliyeti de düşüktü ama Barış benim gözümde an itibariyle üçüncü opsiyon

Fabio Silva gibi birini alsak süper olurdu (dün Man Utd maçında çok beğendim) ama bu bütçeyle zordu. Bence Bakambu geçiş dönemi çözümü olarak idealdi ve Bakambu'nun gidişiyle bizim projeler de bitmiş olursa bu şekil bir adam bulunur Icardi'nin arkasına, o da bayrağı yavaşça devreder

Icardi'yi Icardi kalitesi bir adam ile zaten yedekleyemezsin. Bu Arabistan gerçeği varken Bakambu'ya şükredelim ki oyuncu profili olarak da farklılar, birbirlerini tamamlayacaklarını düşünüyorum; biraz form tutması lazım. Daha Barış var. Sevmesem de Halil var; 5. bir forvet abartının da ötesine geçer. Gerek yok.

Bakambu ismi ortaya düştüğü günden beri bir santrafora daha ihtiyacımız var diyorum. Bu santraforun da pivot özellikli, sırtı dönük oynamayı bilen biri olması gerek.

Üst Alt