Forvet transferinin gereksinimi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvet transferinin gereksinimi

Cevap: Forvet transferinin gereksinimi

Alou Diarra Marsilya'ya 5 milyon Euro'ya transfer oldu. Tam aradıgımız adamdı halbuki. Mehmet Topal gibi uzun bacaklı ama daha akıllısı ve güclüsü. Mohamed Sissoko'yu alabilsek belkide daha iyi olur. 26 yasında dinamit gibi adam.

Diarra'yı kaçırdık, Toulalan'ı kaçırdık, Sissoko'yu da alacağımızı sanmıyorum. Kısaca şu 3 adamdan bir tanesi tam bizim aradığımız tarzda bir oyuncuydu.

Herşey Barosa bağlı.Baros sık sık sakatlanırsa forvet gerekli ama sakatlanmazsa gerekli değil bence.

birde scout transferi var Okan Derici onuda denemek lazım oda güme gitmesin

Bende sağlam takviyeleri orta saha ve forvete yapılmasını doğru buluyorum.

Kaleci transferi artık kesin zaten, bir de ön libero kesin bir tane, forvet transferi yerine bir sağ açık ve bir defans takviyesi yapılsın.

Elmander-Baros ikilisinin çok ama çok uyumlu olacağına inanıyorum nedense, ayrıca Baros'a da sakatlık konusunda artık güvenim tam.

Her şekilde Stancu&Kazım hatta belki de bir Okan'ın alternatif oluşturabileceğini düşünürsek, forvet transferini gelecek seneye bırakıp orta saha ve defansı oturtalım yerine bu sene.

Baros oynarsa zaten 20 gol atar, esas soru sakatlanacak mı gol yükünü kim çekecek....Okan konusunda bişey diyemem ama diğerleri forvet de idare edebilirler ama

sürekli oynayamazlar bu yüzden kesinlikle forvet şart.Aslında ben bir Türk forvet bir yabancı forvet alınması taraftarıyım ama bu lüks kaçacak sanki:D

forvet sart

Baros, elmander, kazim, pino, mehmet batdal eldeki forvetler. Barosun sakatlanmayacaginin garantisi yok. Diyelimki sakatlandi. Kazim veya pinodan biri eger sag acik alinmazsa sagda oynayacaklar.Birini daha cizdik. Mehmet batdalida ciziyorum zaten. Elde kaldi Elmander ve Kazim.

Forlan gibi bi adam lazim. ( kafiyeyede dikkat kazim-lazim zengin kafiye)

Gecen sene kimlerle basladik: Baros, Kewell, Mehmet Batdal, Pino vardi. Bu durumdan farkli degil.

en az 1 kisi lazim.

forvet sart

Baros, elmander, kazim, pino, mehmet batdal eldeki forvetler. Barosun sakatlanmayacaginin garantisi yok. Diyelimki sakatlandi. Kazim veya pinodan biri eger sag acik alinmazsa sagda oynayacaklar.Birini daha cizdik. Mehmet batdalida ciziyorum zaten. Elde kaldi Elmander ve Kazim.

Forlan gibi bi adam lazim.

Gecen sene kimlerle basladik: Baros, Kewell, Mehmet Batdal, Pino vardi. Bu durumdan farkli degil.

en az 1 kisi lazim.

Aynen imzamı atarım.

Stancu bir yere gitmezse eger cogunuz ters köse olacaktır. Culio'da buna dahil.

Keşke bizleri şaşırtsa hem aldığı paranın hakkını verse hem bonservisine ödenen o kadar para için 'helal az bile' dedirtse; ben ters köşeye değil alt köse üst köşe her köşe

ye yatmaya razıyım.

baros sakatlanırsa sıkıntı yasarız .

hiçbir şeyi şansa bırakmamak lazım artık .

1 tane atak oyuncusu şart !

forvetteki bolluğumuz hiçbir mevkide yok daha merih arkadaşımızın yazmadığı pino bile forvet mevkinde istenildiği zaman oynatılabilir,orta saha ve defansa ağırlıklı transfer yapmamız lazım...

Stancu'nun ne forvetliğini gördünüz. Kazım desen Fenerde bi kaç maç forvet oynadı sadece. Baros'a güvenip yola çıkarsak sıkıntı olur. Hem başarılı bir takımın 2den fazla forveti olmak zorunda.

Bence forvet gerekli baros gecen iki sezon gibi sakatlanirsa bitek elmandere kaliriz yine ahlar vahlar cekeriz gol yollarinda zorlaniriz

forvetteki bolluğumuz hiçbir mevkide yok daha merih arkadaşımızın yazmadığı pino bile forvet mevkinde istenildiği zaman oynatılabilir,orta saha ve defansa ağırlıklı transfer yapmamız lazım...

pinodan, stancu dan ne verim alinildi? 2. yari golcümüz servet olmustu

cift forvette oynasak tek de oynasak forvet sart. elmanderin *******i olarak baros zaten 5 hafta da sakatlanir

Sadece Türkiye liginde olacağımız için santrafor transferi yapmasak bile olur.

Elimizde Baros,Elmander,Pino,Stancu,Anıl ve Kazım gibi santrafor oynayabilecek futbolcular var.

Geçen sene Baros neredeyse hiç oynamadı. Stancu ve Kazım ikinci yarıda geldi. Pino da sık sık sakatlandı. Anıla ise şans verilmedi... Önemi olan sakatlıkları minimuma indirmek. Sakatlık problemi yaşanmazsa bu futbolcular Türkiye ligini fazlasıyla kaldırır.

Üst Alt