Forvet transferinin gereksinimi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvet transferinin gereksinimi

Anlamıyorum arkadaşlar.Elmander,Baros gibi üst düzey forvetlerimiz var.Stancu o fiyat etmese bile alternatif olarak iyi topçu.Kazım forvet olarak da iyi iş yapabilen bir isim.Anıl Dilaver de var. Bu kadar adam varken üst düzey forvet transferine gerek duymuyorum.İsim peşinde koşmasınlar.Parayı boşa harcamasınlar.

Cevap: Forvet transferinin gereksinimi

elmanderı pek üst düzey olarak görmüyorum barosta her an sakatlanabilir o yüzden forlan drogba gibi isimler iyi gider

Bence Merih'in dediği gibi forvet alınırsa gereksiz olmaz ama alınmasa da olur.

gerekli forvet. Drogba, Forlan yada Fabiano olmasa bile en azından Djibril Cisse yi alsak süper iş yapmış oluruz.

Sadece Drogba olacaksa olur. Yoksa santrafor almamıza gerek yok. Forlan'a fln hiç gerek yok.

Takım senelerdir saglam bir defans hattı, kaliteli ve istikrarlı bir omurga diye bagırıyor. Fakat hala santrafordan, forvetten bahsedenler var.

Drogba gelecekse tamam ama başka bir isim düşünüyorlarsa kesinlikle gelmesin!

Fatih Terim istedikten sonra burda alınmasın demenin bir anlamı yok zira çift forvet oynayacağız büyük ihtimalle, transfer gerekli. Transfer - Baros oynar Elmander rotasyona katılır, Stancu yollanır.

Alou Diarra Marsilya'ya 5 milyon Euro'ya transfer oldu. Tam aradıgımız adamdı halbuki. Mehmet Topal gibi uzun bacaklı ama daha akıllısı ve güclüsü. Mohamed Sissoko'yu alabilsek belkide daha iyi olur. 26 yasında dinamit gibi adam.

Anlamıyorum arkadaşlar.Elmander,Baros gibi üst düzey forvetlerimiz var.Stancu o fiyat etmese bile alternatif olarak iyi topçu.Kazım forvet olarak da iyi iş yapabilen bir isim.Anıl Dilaver de var. Bu kadar adam varken üst düzey forvet transferine gerek duymuyorum.İsim peşinde koşmasınlar.Parayı boşa harcamasınlar.

Renkdaş bence barosa güvenilmez...ikincisi elmander tam forvet değil diyolar..diğerlerinin performansı çok kötüydü bence çok iyi transfere ihtiyacımız var hatta bir tane de Türk olarak alternatif yaratmalıyız.

Forvet'e gelene kadar o kadar çok ihtiyacımız var ki.Bek transferinin olmayışını anlıyorum,yabancı hakkı bence de beklerden yana kullanılmamalı fakat,orta sahanın göbeğine ve kanada 1er oyuncu şart.Hatta forvet mi stoper mi deseniz,ben bir de 30 yaşın altında daha genç bir stoper isterim.

Forvet'e gelene kadar o kadar çok ihtiyacımız var ki.Bek transferinin olmayışını anlıyorum,yabancı hakkı bence de beklerden yana kullanılmamalı fakat,orta sahanın göbeğine ve kanada 1er oyuncu şart.Hatta forvet mi stoper mi deseniz,ben bir de 30 yaşın altında daha genç bir stoper isterim.

Olaya ihtiyaçlarımız doğrultusunda bakarsak; kaleci--yabancı ya da Türk stoper---sabriye alternatif--ortasaha--forvet

baros sakatlansa, stancuyu zaten gördük! Elnander de bi forum tutmaz ise ondan sonra görürüm seni.

not: olasiliklara göre konumuyorum baros sürekli sakat, elmander de o kadar üst düzey degil

Elmander eğer gerçekten futbol oynamak kafasında varsa bu ligin amua goyacak.göreceksiniz.

eğer yatmaya gelmişse bilemem.en iyi transferimiz Elmander olacak göreceksiniz.ben cok ümitliyim

Elmander eğer gerçekten futbol oynamak kafasında varsa bu ligin amua goyacak.göreceksiniz.

eğer yatmaya gelmişse bilemem.en iyi transferimiz Elmander olacak göreceksiniz.ben cok ümitliyim

Yani futbolcuya bağlı kalmamak için yedeğini kesinlikle almalıyız, onu oynamaya zorlayacak kadro derinliğini yaratmalıyız yoksa geçen seneki gibi oluruz.

Bende sağlam takviyeleri orta saha ve forvete yapılmasını doğru buluyorum.

Kaleci transferi artık kesin zaten, bir de ön libero kesin bir tane, forvet transferi yerine bir sağ açık ve bir defans takviyesi yapılsın.

Elmander-Baros ikilisinin çok ama çok uyumlu olacağına inanıyorum nedense, ayrıca Baros'a da sakatlık konusunda artık güvenim tam.

Her şekilde Stancu&Kazım hatta belki de bir Okan'ın alternatif oluşturabileceğini düşünürsek, forvet transferini gelecek seneye bırakıp orta saha ve defansı oturtalım yerine bu sene.

Üst Alt