Forvete Flaş İsim: Danny Welbeck | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forvete Flaş İsim: Danny Welbeck

5d031fa5ae298b249553c500

Spor Toto Süper Lig’de sezonu şampiyon tamamlayan Galatasaray, gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılılar, forvet transferi için atağa kalktı. Galatasaray’ın listesinde Danny Welbeck’in olduğu iddia edildi.

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak isteyen Galatasaray, forvet mevkisi için arayışlarını sürdürüyor.

Fatih Terim’in raporu doğrultusunda ilerliyorlar

Teknik direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda ilerleyen sarı-kırmızılılar, Vedat Muriç transferinin gerçekleşmeme ihtimaline karşılık alternatif isimleri de belirledi.

Galatasaray, Welbeck’i listesine aldı

Galatasaray, Arsenal forması giyen Danny Welbeck’i transfer listesine aldı.

Welbeck’in sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Peterborough, Sunderland, Manchester United ve Arsenal forması giyen golcü futbolcunun sözleşmesi 30 Haziran 2019 tarihinde sona eriyor.

Welbeck geçen sezon Arsenal’de kaç gol attı?

Güncel piyasa değeri 16 milyon Euro olan Welbeck, Arsenal’de geride bıraktığımız sezonda 10 maçta 147 dakika süre aldı ve 1 gol 1 asist üretti.

Trt spor

Pek ihtimal vermiyorum. Sakatlık problemlerini geçtim tarz olarak bir kere yanlış tercih bana göre. İsteyeceği maaş da az buz olmaz. FFP sebebiyle çok zorda kalınırsa belki riske girilir ama en son seçenek olmalı.

demirkol arenada manuyu 1-0 yendiğimiz maçtan sonra bunla ilgili şu yorumu yapmıştı :

“adam tripod gibi”

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt