Fotomaçın Hezeyan Yüklü Manşeti "Song'un Parası Şikeye Harcandı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fotomaçın Hezeyan Yüklü Manşeti "Song'un Parası Şikeye Harcandı"

Cevap: Fotomaçın Hezeyan Yüklü Manşeti "Song'un Parası Şikeye Harcandı"

Konu Galatasaray olunca, klüplerle kişiler ayrı olmadı, koskoca camia denmedi, ekonomi sorun olmadı, sosyal boyut konu olmadı, yayın geliri düşme tehlikesine girmedi, adli süreç beklensin denmedi, "delil değil, kuşku" deyişi "kuşku değil delil" şekline döndü.

Geçen Oktay Derelioğlu televizyonda itiraf etti, kimseden ses seda çıkmadı.

Evet, Oktay itiraf etti, gazetede kucuk bir haber cikti, kimseden cit sikmadi.

Dun yonetim kac kere søyledi, SIKE ILE ILGISI YOK! diye.

Serefsiz medya.

Çünkü Çakallar sürü olup toplu tepki gösteriyorlar. Bizse erkek Aslan gibi bireysel takılıyoruz. O yüzden ne kadar kükrersen kükre çevrendekilerle sınırlı kalıyorsun. Yani artık hepimiz bir olup beraber vurmayı öğrenmeliyiz yumruğu.

Konu Galatasaray olunca, klüplerle kişiler ayrı olmadı, koskoca camia denmedi, ekonomi sorun olmadı, sosyal boyut konu olmadı, yayın geliri düşme tehlikesine girmedi, adli süreç beklensin denmedi, "delil değil, kuşku" deyişi "kuşku değil delil" şekline döndü.

Geçen Oktay Derelioğlu televizyonda itiraf etti, kimseden ses seda çıkmadı.

Federasyon başkanı bu açıklama ile ilgili bilgi vermeli...Ya çıkıp evet böyle bi açıklama yaptım demeli adam gibi..Yada ben böyle bi açıklama yapmadım demeli...

Çünkü Çakallar sürü olup toplu tepki gösteriyorlar. Bizse erkek Aslan gibi bireysel takılıyoruz. O yüzden ne kadar kükrersen kükre çevrendekilerle sınırlı kalıyorsun. Yani artık hepimiz bir olup beraber vurmayı öğrenmeliyiz yumruğu.

Yønetimden bugun guzel bir tepki bekliyorum. Ve gelecektirde.

Aydınlar; ramazan ramazan ağzımı bozdurma. Fb şike yaparken hiç agzından sert sözler çıkmıyor Galatasaray'a mı ahkam kesmeye çalışıyorsun.

Pireyi deve yapan tüm şerefsizler bunun bedelini ödemeli. Bu gün açıklama yapılmalı ve bizzat bu şerefsizler hedef gösterilmeli.

Yeter yahu, sabah sabah hiçbir haber sayfasına bakamıyorum bu haysiyetsizler yüzünden.

Umarım artık gelir. Bu öyle bir tepki olmalıki çakalların hepsi kuyruğunu kıstırıp oturmalı. Nerde görülmüş Aslanın çakallara meydanı bıraktığı.

Ayni dun Sedat Dogan'in basin toplantisinda:

Medya: Arama yapiyorlarmis?

SD: Hayir yok øyle birsey biz davet ettik, arama kararlari yok.

Medya2: Arama ne zaman bitecek?

Bizim medya iste, kafalari iyi.

Şeref sanal bir kavramdır ama büyük değer ihtiva eder. Bu sözcüğü doğal içeriğiyle kullanır yada şarta bağlarsanız sorun olmaz.

Ama olumsuzunu sıfat olarak kullanır ve sonuna bir isim koyarsanız o hakarete girer. (Kullandığınız kişi bunu haketmiyordur demiyorum, bilakis hakediyor.)

Ben bu hakaretler sonucu ceza almanızı yada Fenerasyon 'un sizleri hedef alarak dava etmesini istemem. Bu sebeple bazı mesajlarda düzenlemeye gittim. Sonrakilerde de buna dikkat edin.

Bilginiz olsun.

2010'da Serkan Kirintili :)

Bursa'nın şampiyon olduğu sene Kasımpaşa'dan Yılmaz Vural ve kaleci Murat Şahin'i bağlamışlardı.

Hatırlarsınız Murat Şahin kornerden gelen topa saçma sapan çıkmış havada bale yapmıştı. O maçı da araştırsınlar

2009-2010 deyince aklıma Ali Güneşin planjonla kale çizgisinden çıkarttığı gol geliyor. Hani Metin Şentürk açıklama yapmıştı ben gördüm hakem nasıl görmedi diye.

Bursa'nın şampiyon olduğu sene Kasımpaşa'dan Yılmaz Vural ve kaleci Murat Şahin'i bağlamışlardı.

Hatırlarsınız Murat Şahin kornerden gelen topa saçma sapan çıkmış havada bale yapmıştı. O maçı da araştırsınlar

En büyük temennim, bu şike dosyasının genişletilip, ahlak kurallarını da içine alarak medyaya sıçraması. O zaman medyada karakteri olmayan bir çok isim ceza alır ki bu durum bana Fenerbahçe'nin küme düşmesinden daha çok haz verir.

Arkadaşlar birlikte hareket ederek tepkimizi gerekli tüm yerlere göstermeliyiz. Bu konuda öncü olacak her türlü girişime elimden geldiği şekilde iştirak etmeyi bir borç bilirim.

Medyadaki bilgilere bakarak şunu anlıyoruz;

Dönemin Galatasaray sportif direktörü yine dönemin futbol şube sorumlusuna mektup yazıyor ve bu yazısında Galatasaray ın kasasından 1.5 Mio $ ı sözde teşvik amaçlı Denizlispor' a verdiğini yazıyor ve o dönemin sportif direktörü bugün kendi eliyle emniyet aracılığıyla savcılığa bu sözde teşvik yazısını veriyor...

ve bu iddalarla TFF Başkanı yemeyip içmiyor ve gerekirse kupayı alırız diyorsa,

Anlaşılıyor ki birileri yine TFF yi ve Medyayı yönlendiriyor, halamı devam ediyor, HALA MI...

Üst Alt