Fotospor rezaleti!


Öncelikle konu doğru yerde mi bilemiyorum ve provoke vb. sebeplerden kapanır mı diye düşündüm.Lakin kötü bir amacım olmadığını, resmen tarafını belli eden Fotospor gazetesinin alınmaması gerektiğinin açıklanması için buradayım.-ki zaten pek alıcısı olduğunu düşünmüyorum.-Aşağıda vereceğim linkte Fotospor'un bugün kullan(ma)dığı manşeti göreceksiniz.Gerisine pek sözüm yok, yorum sizin.Lütfen imkanınız olduğunca renktaşlarınıza ve arkadaşlarınıza ulaşınız.19.03.2011 tarihli basımları :

fotosporYukarıdan bakamayan olursa aşağıdakine tıklasın:https://i1103.hizliresim.com/2011/3/19/9523.jpg
 
Cevap: Fotospor Alma, Aldırma !Tuvalet kağıdı olarak bile kullanılamayacak kalitede bir gazete zaten. Yalan dolan işleri güçleri.
 
Cevap: Fotospor Alma, Aldırma !Gerçekten hiç zorlayıp kıvırmamışlar valla direk açık net taraf bravo..
 
Cevap: Fotospor Alma, Aldırma !Bu kadar kızacak köpürecek bi başlık değil bu , senin yönetimin acziyetinden milletin elinde oyuncak olacak , bir Galatasaray efsanesini alıp taraftarın nefret edeceği biri haline getirecek , koskoca Galatasarayın topcuları top sürmek ve topu yumuşatmaktan aciz olacak arenadaki ilk maçında ezeli rakibine 1-0 dan maç vereceksin..

Bu kızılacak tepki çekecek en son şey bence
 
Cevap: Fotospor Alma, Aldırma !fotosporfd1mm6.jpg
basnnnntarafszdrrrrqp6.jpg
fotospor1ch9.jpg
 
Cevap: Fotospor Alma, Aldırma !Tamam beyler, şimdi hep birlikte içimizden sövüp sonra genel merkezlerine molotof kokteyli atma planının detaylarını düşünüyoruz.
 
Üst Alt