Fotospordan İbretlik Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fotospordan İbretlik Transfer Haberleri

Cevap: Fotospordan İbretlik Transfer Haberleri

Bu dandik spor medyasına en güzel dersi Çetin Çiftçioğlu verdi.O.Lyon-fener maçından önce Sirkeci'den bulduğu bir kaç siyahi seyyar satıcıyı, amatör bir futbol kulübünün futbolcularının arasına katarak çakma bir O.Lyon yapıyor.Lyon İstanbul'a gelmeden yarım saat önce Lyon'muş gibi gelip içeri giriyorlar medya balıklama atlıyor yarım saat röportaj yapıyor.Sonra Çetin Çiftçioğlu olduğunu öğrenince öfkeleniyorlar:D Dünya'ya rezil oluyorlar tabi bu arada.O gün çok sevinmiştim Çiftçioğlu intikamımızı almıştı.Hep onlar mı bizi "o geliyor, bunun uçağı havada kaldı" diye kandıracaklar?

Hahahaha gerçekten mi yav. Videosu falan bulunurmu bunun :D :D

La fontaine'den masallarspor gazetesinin akla ziyan birkaç sayfası

2008-04-30_fotospor288.jpg

Söylecek birşey bulamıyorum. Allah ıslah etsin:D

Benim anlamadığım bir şey var bir gazete kendini bu kadar gülünç duruma sokup rezil edermi.

fotospor888.jpg

bu müthiş gazetenin iddaa ekinide çok tavsiye ediyorum:) inanılmaz tüyolar veriyorlar:)

özellikle aydemir akbaşın yaptığı kuponlar akıl sınırlarını zorluyor

En gıcık olduğum şey de haberin sonuna -- iddia edildi,bildirildi vs. -- yazılması

Kİm bildiriyor kim iddia ediyor ulan :D:D

Kusura bakmayın bu gazeteyi okumadığım için bilmiyorum bu bir günlük sıktığı palavra mı?

Bunu bilmiyordum, izlemeye çalışacağım.

Belki vardır Şakacı'ydı sanırım programın adı Çetin Çiftçioğlu O.Lyon yazınca çıkar:D

Hahahaha gerçekten mi yav. Videosu falan bulunurmu bunun :D :D

Şu gazeteye takıldı kafam, kusura bakmayın bu gazeteyi okumadığım için bilmiyorum bu bir günlük sıktığı palavra mı?

Belki vardır Şakacı'ydı sanırım programın adı Çetin Çiftçioğlu O.Lyon yazınca çıkar:D

Şu gazeteye takıldı kafam, kusura bakmayın bu gazeteyi okumadığım için bilmiyorum bu bir günlük sıktığı palavra mı?

Bu gazete 10 yıldır sıkar...(lacatus, belodedici, rumennige(karl olan) , van basten , ...bir ton palavra...

köşe yazarlarının makaleleri tam kara mizah gibi.aziz nesin bu köşe yazılarından birini okusaydı o kadar kitap yazmazdı herhalde:)

" Londra'da büyük sıkıntı yaşayan Fildişili Drogba’nın; Anadolu yarımadasında yeşillikler içinde bir yıl yaşayarak Avrupa’ya fırtına gibi dönüp, eski günlerine kavuşmak için bu teklifi değerlendirmeyi düşündüğü bildirildi. "

Bu ne ya şaka gibi :)

Bence bu şaka değil taraftarla dalga geçmek.

Üst Alt