Fotospordan İbretlik Transfer Haberleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fotospordan İbretlik Transfer Haberleri

Cevap: Fotospordan İbretlik Transfer Haberleri

Adamlar ulkedeki yabanci sinirlamasindan da haberdar degiller herhalde...

101ns6wp2.jpg

Bu gazetenin resim yerine karikatür falan ekleyip öyle çıkması lazım.Mizah dergisi şeklinde bassınlar eminim çok daha fazla satarlar.

Mehmet Vural isimli üyenin mesajından alıntı

Kusura bakmayın bu gazeteyi okumadığım için bilmiyorum bu bir günlük sıktığı palavra mı?

:D:D süpersin paşam.

İşte fotospordan iki yeni sıkış:

Kiralığa Hazır!

Barcelona'da forma şansı bulamayan Beyaz Rusyalı Hleb Galatasaray'a kiralık olarak gelme fikrini kabul ettiğini bildirdi.

Sarı-kırmızılıların Hollandalı teknik patronu Frank Rijkaard da Hleb'e s›cak bakıyor. Galatasaray ile Barcelona arasında esen dostluk rüzgarı sebebiyle Alexander Paulaviç Hleb sarı-kırmızılı ekipte yeni sezonda kiralık olarak forma giyecek

Voronin'den Alo!

Galatasaray’a telefon ederek, taleplerini fax’la bildiren Ukraynalı golcü için Rijkaard’ın “Diğer isimlerle anlaşamazsak olur” dediği öğrenildi!

1979 doğumlu Ukraynalı golcü Andriy Voronin’in Galatasaraylı yöneticileri arayarak “Beni düşünürseniz şartlarımızı konuşabiliriz” dediği ve bu arada taleplerini de sarı-kırmızılı kulübe bir fax’la ilettiği öğrenildi. Mainz, Köln, Bayer Leverkusen kulüplerinden sonra bedelsiz Liverpool’a giden Voronin geçen yıl Hertha Berlin’de kiralık oynadı

Menajeri aracılığıyla Galatasaray’a ışık yakan Andriy Voronin’i Hertha’nın yıllık ücreti fazla bulduğu için yeniden kiralamayı düşünmediği bildirildi. Liverpool da Voronin’i yeni sezonda kadrosunda düşünmüyor. Voronin’in menajeri Galatasaraylı yöneticilere “Ayrıca Shevchenko Milan’dan ayrıldı. İki Ukraynalı’yı da ister misin” diye uyardığı öğrenildi

Bunları bi ilköğretim okuluna götürüp anlattırsak mı?:D

ya arkadaş kendileri gülmüyor mu bu haberleri yazarken mesela clichy haberini yazarken ben koparım ''oha derim bu kadar da olmaz fazla sallıyorum sanırsam muhahaha neyse koy koy gitsin hehehe'' derim kendi kendime..

..Aotuba uçaktaki hostese aşık olunca rotayı onun memleketine doğru çevirttirdi.. Demirdöven'de soluğu hostesin ailesinin yanında aldı hepimiz beşiktaşlıyız dien aile hostes kızlarını İstanbul'a yollama kararı aldılar :D Sonuç: Ohaonness..

Acaip Fotospor yazarı olurmuş benden :D

Haber başlıklarıda süpermiş.Hiç güleceğim yoktu saol totospor

Üst Alt