Franck Kessie Barcelona'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Franck Kessie Barcelona'da

Milan'la sözleşmesi sona eren Franck Kessie, sağlık kontrolünden geçti ve Barcelona ile sözleşme imzaladı (Di Marzio)

4-7-2022:
Barcelona, Kessie'yle 2026 yılına kadar sözleşme imzalandığını ve oyuncunun sözleşmesine 500 milyon euro serbest kalma bedeli eklendiğini açıkladı.

1647904580595.png

Oguzhanin video haberi yorumlamamazi engellememeli. Ciddiyeti kaybetmeyelim :asd:

Gelişmiş oyun zekası ve tekniğinin yanında çok daha mühim olan özelliği güç. Inanılmaz güclü bi herif.

Yıkılmıyor abiler

Böyle bi hayvanı bonservissiz almak güzel iş.

Sayın Scaroni,

Böyle bir oyuncuyu 5 kuruş kazanmadan kaybetmek Milan'a ağır darbe vurur. Yerine alacağınız oyuncu için bir servet dökmeniz gerekebilir.
İşte size bir fırsat. Muadillerine kıyasla oldukça ucuza bir oyuncumuz var; Berkan Kutlu.
İstediğiniz bütün kolaylıkları sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. İlk maçlarda taraftarın gözünü boyar, millet ne olduğunu anlamadan zaten sezonu sonu gelir siz de rahat bir nefes alırsınız. Zira yerine kimi alırsanız alın taraftar size teşekkür edecektir.

Al bendende o kadar
Pas oyunu bitmez al ver yapamaz. Fiziği güçlü ama Keita gibi kıvrak biri lazım

Sakın keita yanlış anlamasın ama siyahi orta saha oyuncusu biraz gay olmalı. Bu onlara oyunun iki yönünü düşünme ve oynama yeteneği kazandırır. Ben appiahı da çok beğenirdim aşağılamak için söylemiyorum
Bu gay dedigin futbol terimi mi yoksa bildigimiz erkek seven erkek gay mi?

barcelona geçen sene wijnaldum'u aldı deniyordu ama son anda psg devreye girip aldı onu. Kessie bakalım gelecek mi

orta sahası bir hayli kuvvetli kessie ile beraber alternatifleri de artmış olacak

O kadar orta sahanın arasında lazım mıydı ? Evet lazımdı. Her zaman mücadeleci oyuncular gerekli. Ki Kessie'de daha fazlası da var. Bedavaya yapılmış güzel bir hamle. En kötüsünden satmaya kalksan min 40m eder.

Üst Alt