Frank futbolu benden iyi biliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Frank futbolu benden iyi biliyor!

Cevap: Frank futbolu benden iyi biliyor!

ahahaha :D:D

Bence Süper bir mac kacirdin. Boyle birsey basima gelse 1 hafta kendime gelemezdim )))))))))

Cok oluyor bana ozellikle Cumartesi ise mac, uyku duzenimi Galatasaray icin ayarlayamiyorum malesef mac Pazar olmayinca :( .

Olsun en kisa zamanda tumunu download ederim macin tekrar tekrar doyasiya izlerim.

Zaten Frank isini bilir :yup:

imza. zaten emre kardeşimle aynı doğrultuda düşünüyorum sistem ardanın mevkiisi vs gibi konularda, geçenlerde bir konuda tartışmıştık, eline sağlık.

Marka bir hocayı takımınızın başına getirirseniz,taraftarlar isme saygı duyar ve eleştrilerinde daha dikkatli olur,Rijkaard taraftarın bilincini bile değiştirdi bence.Ben x bir hoca olsa Volkan'ı oynattı diye yerden yere vurardım ama dün düşündüm,Sinan,Rijkaard senden futbolu iyi biliyor saygı duy.Ve sistemin oturma zamanlarını puan kaybıyla geçeceğimizi düşünürken 2'de iki gidiyoruz bu bizim için bir avantaj çünkü her geçen hafta biraz daha iyi oynayacağız.

Arkadaşlar ARDA sanırım Alex in istatistikleri 2 ye çarpacak gibime geliyor :))

çocuk maşallah 2 maçta 2 gol 3 asist ile gdiyioe :))

Katılıyorum...ve burada galatasarayı aydınlığa çıkarbilecek bir teknik direktöre sbır bile etmiş sayılamayacağımız saygımızı koyunluk diye adlandıran (galiba fenerli diyebileceğim) kişiyi de şiddetle kınıyorum..

Arkdşlar rakipler kudurup nerdeyse kendi kollarını bacaklarını ısıracaklar gümbür gümbür bir galatasaray geliyor İnşaallah!bekleyelim ve görelim...yeterki beklemesini bilelim ama...

gerkirse ben bu adamla(RIJKARD'la) 5 sene beklerim...Hep destek tam destek!...

Taraftar olalım derken Galatasaray'ımıza köstek olmayalım!!!LÜTFEN!

Birlikte daha nice kuplara İNŞAALLAH!

Şampiyon olmasakta olur,güzel top oynayalım zevk alalım oynanan oyundan,herşey kupa değil,ama biliyorum ki iyi oynarsak kaybetmeyizde ve hedeflerimize ulaşırız.

arkadasında dediği gibi bu adamı kaçırmamalıyız.sonuna kadar destek çıkmalıyız.

ve adnan polatında dediği gibi neeskensi getirseler gene kimse bişey demezdi.ama şimdi o antranor yardımcısı ve en iyi kondisyonerler bizde yani dünyanın en iyi teknik ekibi bizde gurur duyalım gerekirse 10 yıl kalsın...

Herkese merhaba. ilk mesajim hocamiza destek icin gelsin.

sonuna kadar destekliyorum, uzun vadede kazanan mutlkaka Galatasaray olacak.

Üst Alt