Frank Lampard, Derby County'nin Teknik Direktörü Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Frank Lampard, Derby County'nin Teknik Direktörü Oldu!

632x314-lampard-derby-countyde-1527754576013.jpg

İngiliz eski orta saha oyuncusu Championship takımlarından Derby Conty ile üç yıllık sözleşme imzaladı.​
Chelsea'nin efsane oyuncusu Frank Lampard, Derby County'nin yeni teknik direktörü oldu.​
39 yaşındaki eski orta saha oyuncusu, Pride Park'ta üç yıl boyunca teknik direktörlük koltuğunda oturacak.​
Derby County geçtiğimiz sezon Championship'i altıncı sırada tamamlamış ve play off oynamıştı. Ancak Play Off yarı finalinde Fulham'a elenerek Premier Lig'e yükselme şansını kaçırmıştı.​
Lampard, Derby County ile sözleşme imzaladıktan sonra yaptığı ilk açıklamada "Bu görevi kabul etmeden önce yönetim ve başkanla uzun görüşmelerde bulundum."​
"Bu benim kariyerimdeki ilk menajerlik deneyimim olacak. Ancak futbolculuk dönemimde bu oyunun en önemli isimleri ile birlikte çalıştım ve kendimi hazır hissediyorum."​
"Biliyorum kolay olmayacak. Bir futbol takımını çalıştırmak zaten hiçbir zaman kolay olmamıştır. Ama bu maceraya atılmak için sabırsızlanıyorum."​
2001-2014 yılları arasında Chelsea'de forma giyen Lampard, kariyerinde 3 Premier Lig, 4 de FA Kupası şampiyonluğu yaşamıştı.​
İngiliz isim, Chelsea'den ayrıldıktan sonra bir süre Manchester City forması giydi. Son olarak ise 2016 yılında New York City FC forması giyerek futbolculuk kariyerini noktaladı.​
Goal​

frank-lampard_1h3jkddbs2rom1gsgiby0qh2m8.jpg

İngiliz eski orta saha oyuncusu Championship takımlarından Derby Conty ile üç yıllık sözleşme imzaladı.

Chelsea'nin efsane oyuncusu Frank Lampard, Derby County'nin yeni teknik direktörü oldu.
39 yaşındaki eski orta saha oyuncusu, Pride Park'ta üç yıl boyunca teknik direktörlük koltuğunda oturacak.
Derby County geçtiğimiz sezon Championship'i altıncı sırada tamamlamış ve play off oynamıştı. Ancak Play Off yarı finalinde Fulham'a elenerek Premier Lig'e yükselme şansını kaçırmıştı.

frank-lampard-chelsea-bolton_2xkon8gcd05l1a6d8j093p1xi.jpg

Lampard, Derby County ile sözleşme imzaladıktan sonra yaptığı ilk açıklamada "Bu görevi kabul etmeden önce yönetim ve başkanla uzun görüşmelerde bulundum."
"Bu benim kariyerimdeki ilk menajerlik deneyimim olacak. Ancak futbolculuk dönemimde bu oyunun en önemli isimleri ile birlikte çalıştım ve kendimi hazır hissediyorum."
"Biliyorum kolay olmayacak. Bir futbol takımını çalıştırmak zaten hiçbir zaman kolay olmamıştır. Ama bu maceraya atılmak için sabırsızlanıyorum."

2001-2014 yılları arasında Chelsea'de forma giyen Lampard, kariyerinde 3 Premier Lig, 4 de FA Kupası şampiyonluğu yaşamıştı.
İngiliz isim, Chelsea'den ayrıldıktan sonra bir süre Manchester City forması giydi. Son olarak ise 2016 yılında New York City FC forması giyerek futbolculuk kariyerini noktaladı.

Kaynak: Goal

Son düzenleme:
Lampart ı Conty ye chelsea gönderip gizli sponsor olmuştur.
3-5 yıl sonra chelsea ye yardımcı td olur ve TD olarak da devam eder..

yardimcisi uefayi aldigimiz sene chelsea bizi uzerken ekiplerinde yer alan morris olacakmis
terry de bir sekilde oraya gider ztn villadan ayrilmis

Ulan gençliğimizin yıldızları td. oluyor, bunlar mı yaşlanıyor yoksa biz mi ?

lampartı, del bosque gibi kıçı başı ağarmış hayal edemiyorum..

Seneye takımı lige çıkarır sonra da Chelsea ye hoca olur

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lampard çok sevdiğim bir ortasahaydı inşallah çok başarılı bir td olur

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt