Frank Rijkaard | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
a12s13.jpg

Diğer konu 5000 oldu diye kapadık, bu da son konusu olacak gibi. Hadi hayırlı olsun.

Cevap: # Frank Rijkaard | Teknik Direktör

Tek ricam şu tertemiz yeni konuyu gelip abuk sabuk mesajlarla kirletmeyin.

@mehmetayan75

Mehmet Ayan

Hadi benden size bir gün sonu kıyağı... Galatasaray'ın gündemindeki son ve en önemli formül H.ŞÜKÜR SD. oluyor, F.RİJKAARD TEK.DİR. kalıyor

Rijkaard kaliyorsa gitmesi gereken oyunculara yol verilsin..

aynen oyle renkdas, ve bu formul bence su an icin ihtimali en yuksek formul, bana kalirsada adnan polat devam etmek istiyor ama baski var heralde. olaki boyle bir sonuc cikti hemen alinsin a2 den gencler gonderilsin kim gonderilicekse a2 ye, umarimda yonetim rijkaard kulagini cekmistir ama cana ve disiplin konularinda

Umarım sözünüzü yemezsiniz de bu başlık tarihin tozlu sayfalarına gömülmez.

Ben kalıcağını falan inanmıyorum bu kadar olaydan sonra.. Zaten bu yapılanlardan sonra Rijkaard kalitesinde bir adam görevde kalmamalı..

Yolun açık olsun Rijkaard

barca3x.jpg
[/URL][/IMG]

Adam gibi çıkıp hocamızın arkasındayız ve bazı futbolcuları kadro dışı bırakacağız diyemediler ve hocayı da bizi de buhranın altına soktular.Hoca eğer kalmayı kabul ederse onu bu savaşta yalnız bırakmamalıyız. Kal hoca bizimle kal bizimle.

Böyle kalmamalı;ceza alması gerekenler alacak,maç sonu ben pohpohlanmadan oynamam diyenler bir kenara ayrılacak.

Adam gibi çıkıp hocamızın arkasındayız ve bazı futbolcuları kadro dışı bırakacağız diyemediler ve hocayı da bizi de buhranın altına soktular.Hoca eğer kalmayı kabul ederse onu bu savaşta yalnız bırakmamalıyız. Kal hoca bizimle kal bizimle.

renkdas nasil olucak ki o gormedinmi macta nasil yuhlandi biz birakmasakta digerleri napicak, ha cikip delikanli gibi baskan ben hala sozumun arkasindayim deyip gorev devam derse helal olsun derim, en azindan gidiceklerse birlikte gitsinler dibe

Servet ve Hakan Balta gibilerinin kadro dışı bırakıldığı, gerekli temizliklerin yapıldığı bir takımda Rijkaard kalırsa başarılı olur.Ama Hakan falan gelirse zorla Servet'i başımıza musallat ettirmeye çalışırlar.

vay be akli basinda taraftarlar kan agliyor

kapalinin ortasi beles biletleriyle aile gecindiriyor

Üst Alt