Fransa Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa Aday Kadrosu Açıklandı

Cevap: Fransa Aday Kadrosu Açıklandı

sadece bu forma hatrına bu takım en az yarı final görmeli, bu konuda diğer takımlardan anlayıs bekliyorum.

kabuk değiştirdiler sonunda bunu başardılar..yarı finalleri garanti.ispanya ve almanya ile karşılaşmazlarsa finale kadar kimse tutamaz fransayı

Şahsi fikrim, ön libero pozisyonları biraz sıkıntı. Ama bakarsınız yeni bir reis de çıkabilir.

İyi kadro olmak yetmiyor ama iyi kadro :D

İşte Fransa'nın Euro 2012 kadrosu

Fransa Teknik Direktörü Laurent Blanc, Euro 2012 kadrosunu açıkladı.

Fransa Milli Takım Teknik Direktörü Laurent Blanc, 23 kişilik Euro 2012 kadrosunu açıkladı.

Tecrübeli teknik adam, Yoann Gourcuff ve Mapou Yanga-Mbiwa'yı son kadroya almadı. Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddie edilen Olivier Giroud ise 23 kişilik kadroda kendisine yer buldu.

İlk mesaj güncellendi.

Hem müthis hucum silahlari var hem de fizik çok güçlü orta saha oyunculari var..

İşte Fransa'nın Euro 2012 kadrosu

Fransa Teknik Direktörü Laurent Blanc, Euro 2012 kadrosunu açıkladı.

Fransa Milli Takım Teknik Direktörü Laurent Blanc, 23 kişilik Euro 2012 kadrosunu açıkladı.

Tecrübeli teknik adam, Yoann Gourcuff ve Mapou Yanga-Mbiwa'yı son kadroya almadı. Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddie edilen Olivier Giroud ise 23 kişilik kadroda kendisine yer buldu.

İlk mesaj güncellendi.

Haydaa bunu yeni gördüm. Blanc kadroya almadıysa biz komple alalım. Değerini biliriz.

575292_290375191058071_1297247188_n.jpg

şuraya bak birleşmiş milletler sanki anasını satim.

Üst Alt