Fransa'nın Dünya Kupası Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fransa'nın Dünya Kupası Kadrosu Açıklandı!

Thuavin diye bir yetenek vardı.Bi kaç maçına rastlamıştım Trtspor da.Onu neden almamışlar acaba? Ulan bu t.direktörler ne mala bağlamış bu dünya kupasında.Nasri,Lucas,Pastore filan yok.Şu adamlar için ben maç izlerim arkadaş.

Nasri ve Thauvin olmaliydi, Valbuena son zamanlarda Marsilya da bile Thauvin in yedegiydi.

Yine de cok kuvvetli kadro olmus, bu sefer iddialilar bana kalirsa fazlasiyla.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsimleri tek tek değerlendirdiğinizde hepsi çok önemli futbolcular. Ama Fransa takım olarak organize olamıyor. Gürcistan ile Tiflis'te 0-0 berabere kaldığı karşılaşmayı statta canlı izledim. Zaten diğer maçlarını da az çok takip etmiştim. Fransa çeyrek finalden öte gidemez.

İsimleri tek tek değerlendirdiğinizde hepsi çok önemli futbolcular. Ama Fransa takım olarak organize olamıyor. Gürcistan ile Tiflis'te 0-0 berabere kaldığı karşılaşmayı statta canlı izledim. Zaten diğer maçlarını da az çok takip etmiştim. Fransa çeyrek finalden öte gidemez.

Çünkü Zidane'dan sonra hala bir oyun içi liderleri yok. Olmadıkça da takım ruhuna bürünemezler, başarılı olamazlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

996790_France.jpg

23 kisilik (kesinlesmis) kadro:

Kaleci: Hugo Lloris (Tottenham Hotspur), Mickaël Landreau (Bastia), Stéphane Ruffier (Saint-Étienne)

Defans: Bacary Sagna (Arsenal), Mathieu Debuchy (Newcastle United), Patrice Evra (Manchester United), Lucas Digne (Paris Saint-Germain), Raphaël Varane (Real Madrid), Laurent Koscielny (Arsenal), Mamadou Sakho (Liverpool), Eliaquim Mangala (FC Porto)

Orta saha: Yohan Cabaye (Paris Saint-Germain), Clément Grenier (Olympique Lyon), Blaise Matuidi (Paris Saint-Germain), Rio Mavuba (Lille), Paul Pogba (Juventus), Moussa Sissoko (Newcastle United), Mathieu Valbuena (Olympique Marseille)

Forvet: Karim Benzema (Real Madrid), Olivier Giroud (Arsenal), Antoine Griezmann (Real Sociedad), Loïc Rémy (Newcastle United) ve Franck Ribéry (Bayern München).

Benim en heyecanla beklediğim takımlardan biri. Umarım oyun karakterleri de heyecanlı olur. Hollanda'dan, İtalya'dan, İngiltere'den ve ahtta Arjantin'den daha iyi kadro kağıt üstünde. Üstelik dengeli. Bence Almanya, İspanya ve Brezilya ile birlikte kağıt üstünde en iyi 4 kadrodan birisi.

Ama arkadaşların da belirttiği gibi winner karakterli oyuncu sorunları devam ediyor. Ribery üstlenebilir mi bu rolü bilemem ama zor görünüyor.

Üst Alt