# Fred - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fred

Cevap: # Fred

Çok çok iyi bir transfer olur keşke gelse. Tam bizim lige uygun son derece fizikli ve diri bir forvet.

Çok iyi bir transfer olur açıkçası.Öyle aşırı disiplin problemi olan biri değil.Dönüş nedeni hatırladığım kadarıyla ailesel ve takımda hiç şans bulamamasından dolayı milli takıma seçilme şansını arttırmak istemesiydi.

Elmander bizi taşıyabilecek bir forvet değil. Baros müzmin olmasa o işi rahatlıkla yapardı ama onunda öyle bir sıkıntısı var. Barosu satıp Fredi alsak bizim için gayet yerinde bir hamle olur

Fred konusunda tek korkum biraz fazla sakatlık geçirmei.Yoksa bizim hücum hattına level atlatır.Cruzerioda oynadığı son sezon 43 maçta 40 gol atmıştı.Formunu bulduğu zaman leblebi gibi gol atar. Daha sonra Lyonda sakatlık sorunları ve Lyonun forvet harcama geleneğinden(Baros,Nilmar gibi oyuncular Lyonda başarılı olamadı) dolayı ülkesine döndü.Ben olumlu bakıyorum

Fred mukemmel bir oyuncu . Benim bildigim tek kotu yani bol bol sakatlik yasamasi bu yuzden asla gelmesini istemem .

İnter maçını izleyen olduysa bu transferin en gerekli transfer olduğunu bilir spormaxten takip ediyorum Fred iyi golcü özellikle pozisyona girme yeteneği harika vurşu tekniği hızı da iyi.Aradığımız adam olabilir Elmanderle iyi iş yapar.

Fred "Varım" Dedi

Fred'den evet!

Vatandaşı Taffarel’i arayan Fred, yıllık 3 milyon Euro’luk teklife “Varım” dedi. Bonservis için 7 milyon Euro’dan kapıyı açan Fluminense de 6 milyon Euro’ya indi. Cimbom, 5 milyon Euro’ya bu transferi bitirmeyi hedefliyor.

Sarı-Kırmızılı yönetim, Brezilyalı Felipe Melo’nun ardından yeni bir sambacı yıldızı daha kadrosuna dahil etmeye hazırlanıyor.

Galatasaray, Brezilya’nın Fluminense takımında forma giyen ünlü golcü Fred’in transferinde sona yaklaştı. Kaleci antrenörü Taffarel’i arayan Fred’in, Galatasaray’ın teklifini kabul ettiğini belirttiği ve yıllık 3 milyon Euro’dan imza atmaya hazır olduğunu ilettiği öğrenildi. Fluminense kulübünün yıldız golcü için istediği 7 milyon Euro’luk rakamı 6 milyon Euro’ya kadar indirmeyi başaran Sarı-Kırmızılılar, bu transferi 5 milyon Euro’ya bitirmeyi planlıyor.

FATİH TERİM DE İSTİYOR

Felipe Melo’da olduğu gibi bu transferde de büyük rol oynayan Taffarel’in, Fred konusundaki müjdeyi teknik direktör Fatih Terim’le paylaştığı öğrenildi. Yönetimin de bonservis pazarlıklarında artık son aşamaya geldiği kaydedildi. Dün yapılan yönetim kurulu toplantısında Fred’in transferinde yaşanan sıcak gelişmeler ve diğer alternatifler masaya yatırıldı. Bu transfer için de son karar Fatih Terim’e bırakıldı. Terim’in de listedeki diğer adayların yüksek maliyetleri nedeniyle takım içindeki dengeleri bozmamak için tercihini Brezilyalı golcüden yana kullanacağı belirtiliyor.

HTSPOR / Erhan TELLİ

Üst Alt