Friends (1994-2004) - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Friends (1994-2004)

Alasehir ile Phi arasında nasıl bi bağlantı kurdun öylesine mi yazdın yoksa :D

Valla sitcom olarak sadece Friends izledim ben gayet de beğendim yani ama başka izlemediğim için iyi mi kötü mü vasat mı yorum yapamam çok. HIMYM ve Brooklyn 99 nasıl sence izledin mi?

Brooklyn 99 asiri iyi bence, bir sure sonra bozuyor ama bazi bolumleri cok cok cok iyi. Cok komik yani Adam Samberg de cok akilli adam zaten.

HIMYM lisede izlemistim o zamanlar cok severdim ama bence Friends gibi bir dizidir, bazi bolumleri iyi ama bu diziler komediyi de duygusalligi da istismar ediyor bence. Asiri yavana ve kliseye kacabiliyor sik sik.

Alasehir = Philadelphia. Amerika'daki Philadelphia aslinda ikinci Philly'dir. Orijinal Philadelphia Alasehir'dir.

Brooklyn 99 asiri iyi bence, bir sure sonra bozuyor ama bazi bolumleri cok cok cok iyi. Cok komik yani Adam Samberg de cok akilli adam zaten.

HIMYM lisede izlemistim o zamanlar cok severdim ama bence Friends gibi bir dizidir, bazi bolumleri iyi ama bu diziler komediyi de duygusalligi da istismar ediyor bence. Asiri yavana ve kliseye kacabiliyor sik sik.

Alasehir = Philadelphia. Amerika'daki Philadelphia aslinda ikinci Philly'dir. Orijinal Philadelphia Alasehir'dir.
:asd:

Brooklyn 99'ı şu sahneyle tanıdım izleyeceğim ama denk gelmedi bi türlü:

Adam'ı thelonelyisland'dan biliyordum zaten baya severim kendisini..

Üst Alt