FTK Final | Beşiktaş 4 - 2 Fenerbahçe | 13 Mayıs | KUPA Beşiktaş 'ın - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FTK Final | Beşiktaş 4 - 2 Fenerbahçe | 13 Mayıs | KUPA Beşiktaş 'ın

Cevap: FTK Final | Beşiktaş - Fenerbahçe | 13 Mayıs | 20.00

Bu arada Delgado oynamayacak. Bu Beşiktaş için büyük şans. Mustafa Denizli takıntılı adam ve Delgayo'ya takmıştı. O adam sahada 0 olmasına rağmen oynatıyordu. Şimdi mecburen çift forvet çıkacak. Bobo ve Nobre arkalarında ise Tello ve Holosko. Olmadı Nobre oynamayacak diyelim Yusuf oynayacak. Bu da olur. İlk maçtaki gibi kontrolü düşünmezler Fenerbahçe'nin üstüne giderlerse Beşiktaş kazanır. Ama Beşiktaş yine kontrol peşinde koşarsa, hücumu düşünmezse Güiza bir füze daha çakar, kimsenin ruhu duymaz.

Uzatmalara gitsin,

oda yetmedi penaltılara gitsin,

oda yetmedi 5 penaltıda eşitlik bozulmasın

ve sonsuza kadar penaltı kaçırmayarak gitsinler :D

Beşiktaş yenecek.İsteyen herkesle herşeyine iddiaya girerim.Kaçarı yok.Hasret 27 olacak.

istediğim adrese gelirim buna kimse karışamaz, bjkliler de var onlara neden bişey demiyorsun da bana laf atıyorsun, ha pardon siz dostsunuz unutmuşum pardon :rolleyes:

Bir F5'LİNİN GALATASARAY formuna girmesi gerçekten GALATASARAY'IN ne kadar bir büyük kulüp olduğunu gösteriyor:007:

Emin Ol Hepsi Küfür etmek için üye olmuştur...Senin gibi Galatasaray'ın haberlerine bakmaya girmemiştir...:f68.gif:

antu da küfür yasaktır bunu böyle bil, eğer küfür etselerdi ihraç olurlardı ama şu an halen aktif üyeler, demekki küfür etmek için üye olmamışlar, herkesi kendinle bir tutma bence, ben sadece Fenerbahçe başlıklarına bakıyorum ve mesaj yazıyorum diğerleri beni hiç ilgilendirmiyor emin ol. ;)

antu da küfür yasaktır bunu böyle bil, eğer küfür etselerdi ihraç olurlardı ama şu an halen aktif üyeler, demekki küfür etmek için üye olmamışlar, herkesi kendinle bir tutma bence, ben sadece Fenerbahçe başlıklarına bakıyorum ve mesaj yazıyorum diğerleri beni hiç ilgilendirmiyor emin ol. ;)

Aramzıdaki fark'da bu zaten ... Büyüklüğümüzü gösterip

fenev de dahil olmak üzere bütün takımların haberlerini paylaşıyoruz..Peki ya anGut ' da Galatasaray'la ilgili haberler varmı :gs:

Aramzıdaki fark'da bu zaten ... Büyüklüğümüzü gösterip

fenev de dahil olmak üzere bütün takımların haberlerini paylaşıyoruz..Peki ya anGut ' da Galatasaray'la ilgili haberler varmı :gs:

angut diye kendinden bahsediyosun herhalde, git bak var mı yokmu GS haberleri? senin seviyene düşüp konuşmak benim hatam, senin daha olgunlaşman lazım benimle konuşman için.:cool:

Üst Alt