Fulham, Fabri İçin 6 Milyon Euro Ödeyecek - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fulham, Fabri İçin 6 Milyon Euro Ödeyecek

O zamanlar futbolu daha yakin takip ediyordum bugune gore, evet. Torreira denen bir herif oldugunu daha Arsenal aldiginda ogrendim mesela.

Yav arkadas sen diyorsun ki Fabrinin 2-3 sene kariyeri var ki Muslerada oyleydi zirve yaptiginda nasil bir arguman kullaniyorsun anlamiyorum ki bence Fabrinin gosterdigi performans 4-6 milyon eder net.

Yok ben Musleranin fabriden daha iyi kaleci oldugunu dusunuyorum ama Muslera dunya capinda bir kaleci olmadigini dusunuyorum. Yani edecege para 10 milyonu gecmez bugun tercrubesi var mi var ama bunuda cok abartmamak lazim cunku uruguay milli takimi tamam neyse ama Galatasarayda 7 sene oynamak oyle buyuk bir olay olarak gorulmuyor ki gormemek lazim zaten. Yine sana cok basit bir ornek verecegem : Yillarin kalecisi Petr Cech daha 3 sene evvel 12 milyon ki cok ucuz gorunuyordu arsenale satilmisdi. Muslera bunlarin ortasinda degil mi sence?

Ter Stegen cok ucuza gitmisdi, ki evet o zamanlar da iyi kaleciydi gelecege cok parlak bir herifdi.

Summa summarum:

Fabri icin iyi para, Besiktas bugun bu fiyata satmazsa bidaha boyle teklif gelmiyecegeni bildigi icin teklife muhtemelen evet diyecek. Abartacak bisey yok. Bizde Muslerayi 14-15e satardik zamaninda ama satmadik ki bidaha boyle bir teklif gelmez. Musleranin bugun edecege para maksimum 10 milyondur ki bu fiyat cok olganustu bisey olmazsa (chlde acayip bir performans gostermezse) dusecek.

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Cech yedekti ve yaşlıydı. Yedek kalmadan transfer yapsa farklı olurdu. Onun dışında :

Şu anki Fabri 6
Şu anki Muslera 9-10

Mantıksız.

Diğer konulara çok girmeden sadece şunu söylemek istiyorum. Muslera'nın Fransa maçında yediği hatalı gol bi anda ilginç bir algıya dönüştü. Sanki üst düzey için yetersizmiş gibi ya da çok para etmeyeceğine dair yorumlar görüyorum sürekli.

Halbuki o golden önce neredeyse herkes ilk 5'e rahat sokardı. Kupadan önceki aylarda inanılmaz formdaydı çünkü. Muslera şu an formunun zirvesinde diyebiliriz, yediği hatalı gole takılmak saçmalık.

9-10 milyon eder ama satmayız diyorsun. 9-10'a Muslera'yı satmak aptallık olur. Mali açıdan rahatlarız diyorsun. Geçen sene Muslera yerine vasat bi kaleci olsa şampiyon olabilir miydik sence? Özellikle son 2-3 ay? Demek istediğim Muslera şampiyonluklara yaptığı katkıyla 9-10 milyondan çok daha fazlasını kazandırdı, kazandıracak. Şampiyonluk gelirleri, CL gelirleri vs hesaplarsak.
Genelinde dkda cok kotuydu. Portekiz macinidada cok kotuydu. Fransa macinda yaptigi hata degil sadece ki o hatada buyuk bir hata bir kaleci o seviyede onu almak zorunda, no excuses.

Muslera zirvede demek hatali olur evet gecen sezon, sezonun ikinci bolumunde guzel bir performans gosterdi umarimda devami gelir ama kariyer zirvesi 2013deydi. Bidaha boyle bir zirve gelir mi? Sanmiyorum ama hayirda diyemiyorum gelirsede 2013deki gibi bir fiyata satamazsin maalesef.

9-10a sat demedim satabilirsin dedim. Keramettinin dedigi bilmem kac para eder dediginde o fiyata satalim bakalim neden satmiyoruz o halde dedim

Evet sampiyonluk icin onemliydi Muslera ama gidip bir Ospina ayni katkiyi veremezmiydi? Beni acikcasi dusunduruyor.

Gelen parayla harun tekin i alırlar geri kalanıyla love un alacaklarına gider

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Genelinde dkda cok kotuydu. Portekiz macinidada cok kotuydu. Fransa macinda yaptigi hata degil sadece ki o hatada buyuk bir hata bir kaleci o seviyede onu almak zorunda, no excuses.

Muslera zirvede demek hatali olur evet gecen sezon, sezonun ikinci bolumunde guzel bir performans gosterdi umarimda devami gelir ama kariyer zirvesi 2013deydi. Bidaha boyle bir zirve gelir mi? Sanmiyorum ama hayirda diyemiyorum gelirsede 2013deki gibi bir fiyata satamazsin maalesef.

9-10a sat demedim satabilirsin dedim. Keramettinin dedigi bilmem kac para eder dediginde o fiyata satalim bakalim neden satmiyoruz o halde dedim

Evet sampiyonluk icin onemliydi Muslera ama gidip bir Ospina ayni katkiyi veremezmiydi? Beni acikcasi dusunduruyor.

Bu ne ya danca yazsan daha cok şey anlardik renktas hurmetlerimle

ub.msji

Muslera'yı illa bir yerlere sıkıştırmazsanız olmaz :D

Abi yapmayın etmeyin yav ne Musleraymış senelerdir talibi çıkmıyor niyeyse

Tr için iyi kaleci ona bir diyeceğim yokta Dünya çapında kaleci diyenler komik oluyor bence.Senelerdir üst düzey takımların hep kaleci ihtiyaçları oldu ama bir kere bile ciddi olarak gündeme gelmedi Muslera

Bir düşünmek lazım niye ?

Muslera'yı illa bir yerlere sıkıştırmazsanız olmaz :D

Abi yapmayın etmeyin yav ne Musleraymış senelerdir talibi çıkmıyor niyeyse

Tr için iyi kaleci ona bir diyeceğim yokta Dünya çapında kaleci diyenler komik oluyor bence.Senelerdir üst düzey takımların hep kaleci ihtiyaçları oldu ama bir kere bile ciddi olarak gündeme gelmedi Muslera

Bir düşünmek lazım niye ?
Çünkü onu alacak para basılmadı.

Evet Dünya Kupası'nda formsuzdu ama o hata dışında çok kötü denecek bir durum yoktu yani. De Gea rezil bi kupa geçirdi, Alisson skora etki edecek hatalar yapmasa da güven vermedi. Ama 75 milyona transfer oldu işte. Normal yani böyle şeyler Muslera'nın bu kupadan dolayı fiyatının belirgin bir şekilde düştüğünü sanmıyorum.

Muslera'nın zirve yaptığı sezon Hamzaoğlu sezonu olabilir. 2013 de çok iyiydi. Geçen sezonun 2. dönemi o seneler kadar iyi değildi diyebilirsin ama 2013 ve 2015'e baya yakındı bence. Ha devam ettirebilir mi bilemem. Ama form olarak neredeyse yine zirveydi 2-3 aylığına da olsa.

Muslera'yı dediğin paralara sattıktan sonra daha ucuza Ospina ayarında kaleci alabilir miyiz sence?

Bizim Şükrü nerde yaw fikonun t. başarılarını övmeden duramazdı büyük usta, haydi çık gel Şükrü sensiz bir kişi eksiğiz.

31 yaşında, background'u zayıf bir kaleciyi bu fiyata satmak başarıdır. Bence Harun'u alacaklar kaleye.

Hem yerli,hem fazla maliyetli değil. Bursa başkanı da satmaya razı.

Üst Alt