Furkan Özçal Galatasaray’da - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Furkan Özçal Galatasaray’da

Alıp kiralama olabilirde direkt alıp kulübede çürütmek boşa

potansiyelleri toplayıp kiralama işi çok mantıklıda tam sağlıklı yürütemiyoruz bu işi yapmak istesekte

Ya sezon başı kampında 50 oyuncu oluyo,ya maaşı fazla verdiğimiz için oyuncu gitmek istemiyo,ya el mahkum fesh edip boşa para ödüyoruz,yada eminle ali yavuzdaki gibi kiralasakta oynatma zorunluluğu koyamıyoruz

aysalın potansiyelleri toplayıp 3-4 ligden takım alma muhabbetinin hedefi bu iştide,ne bunu yürütecek biri vardı nede öyle bi para,fikirde kaldı sadece
Kampa 30 kişi gitmeli 25i devam etmeli, sezon içinde eksikler gençlerle doldurulmalı.

Takımdaki herkes oynamaya hazır olmalı.

Kadroda olup sezon boyu 2 maç oynayacak adamlardan uzak durulmalı.

Kampa 30 kişi gitmeli 25i devam etmeli, sezon içinde eksikler gençlerle doldurulmalı.

Takımdaki herkes oynamaya hazır olmalı.

Kadroda olup sezon boyu 2 maç oynayacak adamlardan uzak durulmalı.
Özellikle bu seneki transfer planlamasında doğru yoldan gittik

alınan adamlarıda geçtim bonservislerdede risk aldığımız bi transfer olmadı ve bana göre maaş konusunda mükemmele yakın gittik

Maaş düşük olduğu zaman hem satmak hemde kiralamak çok kolaylaşıyo istesende sıkıntı yaşamıyosun kadrodur sayıdır bilmemne

jese beleş adamın aldığı parada düşük tutana kadar kiralayabiliyoruz

şu godomanlarıda bi gönderebilseydik yıllık maaşta baya yol kateder,ilerdede olası bir kur düşüşünde iyice elimiz açılırdı

Evet ama o dönem Anadolu'dan çok böyle isim alındı gibi sanki
Umut Gündoğan var bir de mesela
Kulüp ve takım yapısı kaostu o dönem zordu her aldığın yada çoğu aldığın adamı tutturmak

mancini,prandelli(piyangodan hamzalı şamp çıktı)denizli,riekerink dönemlerini boş boş kaos şeklinde geçirdik,keşke iyi bi futbol aklımız olsaydı o dönemleri yapılanmayla geçirebilir en azından boşa kaybetmemiş olurduk

bilicli bjk şampiyonluksuz ama yapılanarak geçirmişti 2-3 seneyi o tarz bişey yapabilirdik kaostan çıkana kadar

O ara dönemde bir kaç menajeri zengin ettik.

Salih Dursun diye bir mala 3 vermiştik, hayatımda gördüğüm en mal heriflerden biriydi.
Yabancı sınırı iyice kaydırmıştı şirazeyi

tarık,salih,endoğan,gündoğan alınabilen alındı bişey olur diye keza olcan,yasin falanda vardı

o dönemki transferlere kadro mühendisliğine bakıyorum kusasım geliyo

Oğuzhan'ı da 750 bin euroya almışız
17 yaşındayken :rolleyes:
Oğuzhan alındığında baya övülmüştü medyada sanki
O ara dönemde bir kaç menajeri zengin ettik.

Salih Dursun diye bir mala 3 vermiştik, hayatımda gördüğüm en mal heriflerden biriydi.
yiğit 2.5, sercan 3,ontivero 2, salih 2.75, hajrovic 3.5, dzemaili 2.5, veysel 700k, umutg 550k, tarık 4.75, olcan 4, endogan 400k, grosskroytz 1.5m,

gelip hiçbir şey yapmadan giden adamlar. Daha çok varda ilk akla gelenler bunlar. Son 7-8 yılda fena çuvallamışız

Oğuzhan alındığında baya övülmüştü medyada sanki

yiğit 2.5, sercan 3,ontivero 2, salih 2.75, hajrovic 3.5, dzemaili 2.5, veysel 700k, umutg 550k, tarık 4.75, olcan 4, endogan 400k, grosskroytz 1.5m,

gelip hiçbir şey yapmadan giden adamlar. Daha çok varda ilk akla gelenler bunlar. Son 7-8 yılda fena çuvallamışız
Heh bir de Endoğan var onu unutmuşum
Furkan-Endoğan-Umut-Yiğit-Oğuzhan hep birbirine benziyor
Bunlardan biraz sonra gelen Jem Paul var daha

Yabancı sınırı iyice kaydırmıştı şirazeyi

tarık,salih,endoğan,gündoğan alınabilen alındı bişey olur diye keza olcan,yasin falanda vardı

o dönemki transferlere kadro mühendisliğine bakıyorum kusasım geliyo
Olcan önceki sezon ligin oyuncusuydu, 15 gol 15 asist istatistiğini ondan sonra yapabilen de olmadı zaten.

Kaos dönemi geldiğinden zaten kötü olan kurguda doğru faydalanamadık hiç.

Yasin'i de şahsen istiyordum ve iyi de katkı verdi.

Veysel de 1 m euroya geldiği düşünülürse ona da laf etmem.

Telles zaten en iyi işti.

Hajrovic'e de direk çöp demem, davalık olmasam elden çıkardı.

Diğerleri koca bir çöplük.

Olcan önceki sezon ligin oyuncusuydu, 15 gol 15 asist istatistiğini ondan sonra yapabilen de olmadı zaten.

Kaos dönemi geldiğinden zaten kötü olan kurguda doğru faydalanamadık hiç.

Yasin'i de şahsen istiyordum ve iyi de katkı verdi.

Veysel de 1 m euroya geldiği düşünülürse ona da laf etmem.

Telles zaten en iyi işti.

Hajrovic'e de direk çöp demem, davalık olmasam elden çıkardı.

Diğerleri koca bir çöplük.
Terimin 2. dönemi gibi bi dönem oldu bol gelenli nerdeyse hiç tutanlı

bunlar alınırken heralde ya bu kadar adam alıyoruz yarısıda tutar en kötü diyerek alındıda öyle olmadı işte

uzakta bir delik var ve eline bir avuç taş alıyosun boyutu delikten geçecek şekilde,diyosunki hepsini toplu atarsam biri illaki girer bi atıyosun hiçbiri girmemiş bizim transferlerde o hesap

olcanda garip bi adamdı golü asisti çekiyodu öyle bi özelliği vardıda prandelli ligden türk oyuncu istemiş olcan var demişler baya skorer oo gelsin demiş transfer böyle yapılırmı yaw :red:

hajroda yeteneksiz değildide adamı sınır yüzünden ligde oynatamayıp chelsea maçında ilk 11 başlatıyoduk,aidiyetide yoktu karakterinide sevmezdim ısınamadımda başarılıda olamadı instadanda bi ara baktığımda bizden kimseyi takip etmiyodu heral bütün bunlar birleşince onun ben ..

Üst Alt