futbol efsaneniz kim


Evet arkadaşlar bu bölümde herkes efsanesini yazıyor. Benim Nistelrooy'dur mesela. Unuttuklarım olabilir. Kusuruma bakmayın .
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?benim için 2 tane efsanem vardır zidane ve ronaldo ben futbol izlemeye başladığımda dünyanın en iyisi bunlardı şimdiki messi ve cr gibioy konusunda kararsız kaldım hangisine verim diye ama ronaldo daha ağır bastı :D
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Zinedine Zidane, Dennis Bergkamp, Carles Puyol ve Javier Zanetti.Dördünün de yeri benim için ayrıdır. Dördü de gözümde efsanedir.
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Ronaldo

Maradona

Zidane

Hakan Şükür

Bülent Korkmaz

Ergün Penbe

Hagi

Figo

Henry

Raul

RVN
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Başta Claudio Taffarel vardır ama, Sir Bobby Robson da unutlumazımdır. Listeden, Nazario de Lima Ronaldo, Eric Cantona, Gheorghe Hagi, David Beckham, Zinedine Zidane. Diğer'e oy verdim.
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Maradona'yı canlı izleyemedim. Benim için canlı izlediklerimin içinde ilk başta her zaman Lima Ronaldo gelir, daha sonra Zidane fln diye gider bu liste. Tabi ki Hagi'ninde ayrı bir yeri vardır bende, şanslıyım ki canlı izleyebildim.
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Hagi'yi koymak biraz haksızlık olmuş yalnız oylamaya Çağlar içimizden biri olduğu için :) Hagi dışında izlediklerimden beni en çok etkileyen Bergkamp'tır. Cruyff'un modern versiyonuna çok benzerdi Bergkamp,herşeyi önceden görüp oynardı,Arda'nın kendisinden çok şey öğrenebileceği bir oyuncuydu.
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Maradona'yı canlı izleyemedim. Benim için canlı izlediklerimin içinde ilk başta her zaman Lima Ronaldo gelir, daha sonra Zidane fln diye gider bu liste. Tabi ki Hagi'ninde ayrı bir yeri vardır bende, şanslıyım ki canlı izleyebildim.valla benim canlı izlediğim en iyi futbolcu zidane ama ronaldonun barçadaki zamanına yaşım yetmiyor
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Ne kadar izleyememiş olsam da benim en büyük efsanem Cruyff'tur.İzleyebildiklerimden de çocukluk kahramanlarım Henry ve Ronaldo...:asd:
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Hagi'yi koymak biraz haksızlık olmuş yalnız oylamaya Çağlar içimizden biri olduğu için :) Hagi dışında izlediklerimden beni en çok etkileyen Bergkamp'tır. Cruyff'un modern versiyonuna çok benzerdi Bergkamp,herşeyi önceden görüp oynardı,Arda'nın kendisinden çok şey öğrenebileceği bir oyuncuydu.Hagi'yi koymasam linç edilirdim burda üstad :D
 
Cevap: Futbol Efsaneniz Kim ?Her zaman bir numara Maradona'dır. Kimse hikaye anlatmasın. Diğerleri sıralamayı oluşturur!
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt