Futbol Etik Kurulu'ndan Galatasaray ve Tudor'a Uyarı!


134318_1660905_940x531.jpg

TFF Etik Kurulu, Galatasaray ve Tudor'a "bağlılık" ve "dürüstlük" ilkelerini ihlal ettikleri için "uyarma" yaptırımı uyguladı.

Türkiye Futbol Federasyonu Etik Kurulu, Galatasaray ve Tudor hakkındaki kararını açıkladı:

"Etik Kurulu'nun, 2017 / 1 E., 2017 / 5 K. ve 21.08.2017 tarih sayılı kararı yayınlandı. Teknik adam Igor Tudor ile Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. hakkında yapılan yargılama sonucunda Etik Kurulu'nca verilen kararın hüküm fıkrası şöyle:

(1) Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş.'nin Etik Kurulu Talimatı md. 10'da dile getirilen "bağlılık" ve "dürüstlük" prensiplerini ihlal ettiğine ve hakkında md. 22/1 uyarınca somut ihlalin koşulları dikkate alınarak ihlalin ağırlığıyla orantılı ve ölçülü olduğu takdir edilen ''uyarma" yaptırımının uygulanmasına;

(2) lgor Tudor'un Etik Kurulu Talimatı md. 10'da dile getirilen "bağlılık" ve "dürüstlük" prensiplerini ihlal ettiğine ve hakkında md. 22/1 uyarınca somut ihlalin koşulları dikkate alınarak ihlalin ağırlığıyla orantılı ve ölçülü olduğu takdir edilen "uyarma" yaptırımının uygulanmasına oybirliğiyle karar verilmiştir."

GSCimbom Portal
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Eger adam ise bununla mücadele eder, cünkü sözlesmesinden ötürü böyle bir hakki vardi ve bunu kullandi.
Etik disi hic bir sey yok ortada.
 
Etik Kurulu'nun 21 Ağustos'ta aldığı kararı, 5 Ekim'de duyurma gereği hisseden TFF. Yorumsuz.

Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app
 
Kusura bakmasın kimse böyle federasyonu da etik kurulunu da silkerim


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Böyle saçma şey mi olur
Adamın maddesi var kapı gibi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Şu işleri gördükçe insan bu coğrafyada bu insanların arasında doğduğuna, büyüdüğüne, çocuklarının da bu coğrafyada büyüyecek olmasına kahrediyor.
 
Hakemini, federasyonunu, kurullarını, şikecisini, tinercisini, baykuşunu, cambazını, eyyamcısını, medyasını, bunların alayını yenip şampiyon olacağız.


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Durup, dururken bu kararı şimdi servis eden ve kararı veren etik kurul üyelerinin analarının kimisinin evlerinin damına, kimisinin bahçesinde yetiştirdiği çamına, kimisinin olgunlaşmamış meyvelerinin hamına kadar yolları var...
Ulan tiner de bir yere kadar!
 
Şuan Beşiktaş ve Fenerbahçe TFF'ye sitem ediyorken bizi de bu algı operasyonuna dahil etmeye çalışıyorlar.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt