futbol gafları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oğuz artık mümkünü olmayan, irreversible, çok zor bir yola girmiştir. (Ahmet Çakar)

- Ayuso adının anımsattığı şeyi anımsatan davranışlar yapıyor. (Murat Kosova)

- Coly, top diye Hasan'a vurdu. Ama Hasan'ın kafası da top gibi baksana. Vurabilir insan. (Ömer Üründül)

- Bülent Karpat: Eveeet Rıza, bugün çok güzel oynadın, sağ taraftan Ulvi'nin ortasına ayağının içiyle dokunup gol yaptın, nasıl oldu gol?

- Alpay arka ayağını burktu. (Türkiye - Brezilya maçını anlatan spiker)

- Oğuz Tongsir: Şimdi Galatasaray'da Volkan diye bir futbolcu var. Orta sahada topu aldığı zaman yana, sağa, sola değil, direk "dikine" oynayabilen bir futbolcu...

Ali Sami Alkış (mırıldanarak): Başına "s" koysan da olur, öyle oynuyor çünkü..*

- Mehmet Yıldız, çok güçlü beygir gibi. Alınmasın da... Bana da ayı diyorlardı, sorun değil. Ben ayılığımla iftihar ederim...(Gökmen Özdenak)

Galatasaray - Lazio maçı:

Gültekin Onay- ve şimdi simone inzaghi oyuna giriyor.

Turgay Şeren - inzaghi mi? milan'da ki inzaghi mi? kim bu?

Gültekin Onay - onun kardeşi turgay abi.

Turgay Şeren - inzaghi'nin kardesi mi?..hımm.. baksana baya da benziyor, kardesi olmasa bu kadar benzer mi? değil mi gültekin.

Gültekin Onay - evet abi..

Ömer Çavuşoğlu: İşte bunlar da maça kadar bir hafta böyle ümitle yatarlar mutlu olurlar sonra hüsran yaşarlar.

İhsan Kalkavan: Ümit kim?

Ertem Şener: Ronaldinho... Reklam panolarına, reklam panolarına.. evet o çölde bir vaha gibi, yıldızsız gecelerde bir yıldız gibi *... bu arada kumanın kardeşi Seconun kayınbiraderi ile amca çocukları sayın seyirciler....

- Evet sayın seyirciler. İngilizlerin bir atağını daha gol yiyerek savuşturduk.(8-0 lık türkiye- ingiletere maçı, 6. gol)

- Vay anasını sayın seyirciler. Bir gol daha yedik. maç bitti hala gol yiyoruz, olacak iş değil. (8-0 lık Türkiye - İngiletere maçı, 8. gol)

Şu anda bas bas bağıran bir Sabri var, çok fena basmışlar, inşallah önemli bir şeyi yoktur... (Fatih Terim Olympiakos maçı sonrasında)

- Liverpool kalemize akın akın geliyor. Yüreğimiz ağzımıza gelmekten, ağzımızda yer kalmadı sevgili seyirciler!.. (Ertem Şener, Liverpool-GS maçını anlatıyor)

- Hayrettin Demirbaş : Top direkten dönecek sandım, ondan bıraktım.

Reha Muhtar: Yahu bu Olimpiyat Stadı çok kötü, maç başlıyor yarım saat sonra insanlar geliyor. Hani eskiden 2 film birden vardı, girerdin filmin ortasında sinemaya...

Turgay Şeren: Hatta üç üüüç!.. (Telegol - Star)

Milan - Schalke maçı 3-2 berabere devam ediyor. (PSV Eindhoven - Fenerbahçe maçı, Sabri Ugan)

Yahu bu Sven Goran Eriksson mudur, Motorola mıdır nedir, o kim ki konuşuyor? ingilizlerin paralı bir adamı, biz onların baldır bacak gezen isveçli kızlarına bi şey diyor muyuz? (Osman Tanburacı)

Hakan, önünde kocaman bir kale, bir plase yapsan yetecek gole... (Şair ilker Yasin, Euro96 grup eleme isviçre - Türkiye maçı, Hakan Sükür bir gol pozisyonunu kaçırdıktan sonra)

Prekazi geliyooooor vuruyoooooor, ohhhhha be Prekazi bu ne beee! (Orhan Ayhan)

Şampiyonlar ligi kurası öncesi, Telegol:

Güntekin Onay: Hocam, 1. gruptan hangi takımı istersiniz? Kim geçiyor aklınızdan?

Ahmet Çakar: Valla açıkçası Valencia' yı istiyorum.

Turgay Şeren: Ya Ahmet ben de, hatta onun şarkısı da var: Vaağlan si yaağ diye...

Bizim yakaladığımız pozisyonları Beşiktaş yakalasaydı fark olurdu!.. (Elazığspor Başkanı, 5-1'lik Beşiktaş maçından sonraki açıklaması)

Bülent Karpat: Nedir Metin?

Metin Tekin: Ne nedir Abi?

Bülent Karpat: Top diyorum, gol, nasıl oldu?

Topa son dokunamayan Carew... (Beşiktaş - Galatasaray maçı, Show Radyo spikeri)

İki takım da iyice durdu, sanki sahura kalkacaklar. O da ne! Hasan kalktı, ama durdu.

(Galatasaray - Akçaabat Sebatspor maçı, Orhan Ayhan)

Maçın bitmesine 20 dakika kalmasına 10 dakika var. ( ilker Yasin, bir Beşiktaş maçı)

Matematik profesörü der ki:

Şampiyonluk şansı dersen bence %90 Fenerbahçe, %70 Beşiktaş, %50 Galatasaray şampiyon olur... (Engin Verel)

Gökmen Özdenak: Sergenciğim, sen Alex'in yanında Ferrari'sin.

Sergen Yalçın: Teşekkür ederim Abi! (Telegol - Star

0:28 "üstündeki giydiği şey lanet zaten siyah beyaz" hakeme ithafen :asd:

[media]https://www.youtube.com/watch?v=KGV7rG_PSwE[/media]

biraz önce tsyd konuşan Terim " Türk futbolunda devrim yapacağz. her ne kadar devrim kelimesi kötü olsa da başka anlatacak kelime yok"

bu kadar bağnaz olunamaz ya adamlar devrim kelimesinden korkuyor. Ulan spor söylemi verirken bile siyasi düşünüyor

drogba-basini-kaldirdi-pas-atacak-arkadasini-ariyor-capsi-4319.jpeg

Üst Alt