Futbol İle İlgili Özlü Sözler


"Tanrı futbolu gökte oynamamızı isteseydi, oraya da çim koyardı."— Brian Clough, 1991, Nottingham Forest menajeri, uzun toplarla futbol oynamaya tepkisini dile getirirken.Bir maçı 6-0 kazanmaktansa,6 maçı 1-0 kazanmayı yeğlerim"(Fabio capello)''Savunma ve seks birbirine çok benzer. Birinde topa doru hamle yaparsın diğerinde ise karşındakine. İşte İtalyan futbolunun temel prensibide bu''('Gianluigi Buffon')

Futbolun 22 adamın topun peşinden koşması olduğunu düşünmenin, kemanın telden ve yaydan, Hamlet'in kağıt ve mürekkepten ibaret olduğunu söylemekten bir farkı yoktur."— J. B. Priestley, The Good Companions, 1928

''İstatistikler mini etekler gibidir çoğu bölgeyi gösterir ama en önemli yeri gizlerler''(Alex ferguson)"Futbol Allahın belası bişeydir."— Alex Ferguson, Manchester United'ın dramatik 1999 Champions League şampiyonluğu ardındanStopersin dediler, vermediler!Kazmayım ama para bende!Kaderimse atarım!Tek rakibim, Brezilya Hava Yolları!Yaklaşma toz olursun, çalımlama pişman olursun!Gollerin ustasıyım, röveşata hastasıyım!Kuzu kurdun, gol forvetin!Top delikanlı olsaydı, yuvarlak olmazdı!Driplingime seyirci, duruşuma başkan hasta!Liberoysan bas topa, forvetsen vur topa!Hatasız gol olmaz!Vaktinde gel sevgilim, tayming hatası yapma!Gençliğim haram oldu, şu fair-play uğruna!Orta sahada geçme beni, ceza sahasında üzerim seni!O şimdi stoper!Gol yarası gol yarası, en derin yaraymış meğer!Aşkımız ebedi, rekabet ezeli!Kaleyi cepheden gören bir yerlerde buluşalım!Sensiz her saniye deplasmanda gibiyim!Köşe gönderine adını yazdım!Hadi top bizi sevmedi, sana ne oldu nankör kedi!Bu aşk penaltılara gider!Ömür biter, futbol bitmez!


NOT:sizlerde eklerseniz sevinirim...
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü Sözlertop yanağlarda ben ağlamazmıyım..:008:

araya sal beni asistan yapayım seni:D

okeyde arataştan cimbomda Hasan Şaştan vazgeçmem.:077:hea birde konuyla alakasız bir söz geldi aklıma onuda yazayımda tam olsun;Gökten Meg Ryan yağsa bize Er Ryan düşer,onuda biri kurtarır..:asd:
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü Sözler' Galatasaray'da transfer bitmez..' Adnan POLAT ! ( dı galiba.:D):asd:Hee bir de ;' Vurursa gol olur,vurdu dışarı gitti ! ' var,İlker Yasin olabilir bu da.:p
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü Sözler"Hem gol, hem penaltı" İlker Yasin“Tugay vurursa gol olur, vuruyoooor, aut...” Bülent Karpat“Evet sayın seyirciler, elin zencisi, elin arabı ‘hat-trick’ yapıyor, bizim Hakan’ımız, bizim Oktay’ımız uyuyor...” İlker Yasin“Bu dünyadaki en yalnız insanlar hakemlerdir, sevgili seyirciler... Bu dünyanın her yerinde böyledir!” Abidin Aydoğdu"Arsenal çok tehlikeli bir yerden korner kullanıyor" Bülent Karpat
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü Sözler“Evet sayın seyirciler, elin zencisi, elin arabı ‘hat-trick’ yapıyor, bizim Hakan’ımız, bizim Oktay’ımız uyuyor...” İlker Yasin Hahahah çok süper bu ya :):D:D
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü Sözlerfener'in sahasında elazığ'ı 7-1 yendiği maçta Ümit Aktan:

''tuncaaaay ve 7 oluyooorr... evet, 3 gol atanlara 'hat trick yaptı' denir. Bugün de tuncay 4 gol atarak elazığ'ı adeta fıttırik ediyor.''+ Manchester Utd-Galatasaray macinda Cantona Stumpf'a yaptigi faulden sonra özür dilerken:

-Bir Fransiz bir Almandan, bir Turk ve bir Ingiliz takimlarinin macinda özür diliyor.

Ümit Aktan:D:D
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü Sözlerfener'in sahasında elazığ'ı 7-1 yendiği maçta Ümit Aktan:

''tuncaaaay ve 7 oluyooorr... evet, 3 gol atanlara 'hat trick yaptı' denir. Bugün de tuncay 4 gol atarak elazığ'ı adeta fıttırik ediyor.''+ Manchester Utd-Galatasaray macinda Cantona Stumpf'a yaptigi faulden sonra özür dilerken:

-Bir Fransiz bir Almandan, bir Turk ve bir Ingiliz takimlarinin macinda özür diliyor.

Ümit Aktan:D:Darifin golunden sonraO topu schmeichel degil butun michael ler gelse cikaramazdi:D
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü SözlerValla Türkiye'de 90'lı yılların başından bu yana şu özlü söz her maç sonrası söylenir"Önümüzdeki maçlara bakacağız, lig uzun maraton."
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü SözlerGünlerden bir gün Elazığspor'un maçını radyodan dinlerken spiker aynen şunu söyledi"Haşmet..Haşmet mükemmel bir çalım attı Haşmet gole mi gidiyor Haşmet ceza sahasına girdi çok sert bir vuruş kaleye yetişmedi..ahh Haşmet..:)"
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü SözlerBenim suana kadar en koptugum futbol yorumu Ilker yasinin F5-Palermo macinda soyledigi su ozlu guzel sozlerdir.Kezman sut pozisyonu dondu vuramadi,ikinci hamle gol vurusu olabilir,bir sutmu top aglarda direk ikincisi gol.:):):):) Ben hayatimda bir macta bu kadar guldugumu hatirlamiyorum.Top aglarda direk ikincisi gol cumlesini nasil kurduysa tebrik etmek istiyorum burdan kendisini.
 
Cevap: Futbol İle İlgili Özlü Sözler8-0lık maç sanırım hani şu İngiltere ile olan; ''İyi oynuyoruz,atak oynuyoruz; yapma Bülent! 5-0!!!''
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt