futbol tarihindeki overrated & underrated isimler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

futbol tarihindeki overrated & underrated isimler

underrated kralı
burhaneser_04062013_b.jpg

Overrated:

Fernando Torres: İyi olduğu 2008'de bile David Villa ondan iyi iş yapıyordu.
Laurent Koscielny: Hiç beğendiğim stoper. Yıllardır neden Arsenal'da çözemedim.
Dante: Tam anlamıyla canlı bomba. Bu adam nasıl senelerce Bayern ve Brezilya Milli takımında oynadı hayret verici.

Underrated:

Luca Toni: Tam bir pivot forvetti. 30 yaşına kadar vasat takımlarda süründü adeta ama sonra Bayern'e falan gitti. 38 yaşında SerieA'da gol kralı oldu. Hak ettiği bana göre verilmedi.
Henrik Larsson: 33 yaşına kadar Celtic'te oynadı. 33'ten sonra Barcelona ve United aldı. Ancak çok daha önce gidebilirdi. Geç keşiflerden.

Türkiye'den underrated'ların kralını söyleyeyim;

Cenk İşler:
Bu adam neden milli takımda oynamadı ya da neden büyükler almadı inanamıyorum. Anadolu takımlarında her sene ortalama 15 tane atıyordu. Golcünün tanımıydı adeta.

Son düzenleme:
Beckham'ın tipi ve magazinsel olması sebebiyle abartılı olduğu kanısı var bence dünyanın en iyi orta açan adamlarından biriydi açık ara. Kesinlikle overrated bi adam değil adamın Manu sezonlarına bakın gol ve asist ortalaması gayet yüksek bi topçuydu. Tam bir sağ kanattı bu adam yaşlandıkça orta saha merkeze kaydı.

Beckham'ın tipi ve magazinsel olması sebebiyle abartılı olduğu kanısı var bence dünyanın en iyi orta açan adamlarından biriydi açık ara. Kesinlikle overrated bi adam değil adamın Manu sezonlarına bakın gol ve asist ortalaması gayet yüksek bi topçuydu. Tam bir sağ kanattı bu adam yaşlandıkça orta saha merkeze kaydı.
Aynen Beckham ın futbolculuğu gümbürtüye gidiyor özel hayatı ve tipinden dolayı.Mükemmel orta,pas atıyor, muazzam frikik kullanıyor.

Üst Alt