Futbolcu Bulma Oyunu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolcu Bulma Oyunu

Arkadaşlar gelin futbolcu bulma oyunu oynayalım. Ben size oyuncu özellikleri vereceğim ve siz bu özelliklerden kim olduğunu tahmin edeceksiniz. Bakalım futbolcularla ilgili bilginiz ne kadar...

Oyuncu özellikleri Pes 2012 oyunundan alıntıdır. Pes 2012 oyununa girip kim olduğuna bakmayınız.

Yorumları okumadan cevap veriniz.(Kendiniz bulma açısından diyorum.)

Oyuncuların her özellikleri 99 üzerinden değerlendiriliyor. En yüksek kırmızı renklilerdir 95-99 ve arası. Sonraki yüksek olan turuncu renklidir 90-94 ve arası. Sonraki sarı renklidir 80-89 ve arası. Sonraki yeşil renklidir 75-79 ve arası. Sonraki beyaz renklidir 74 ve aşağısı.

Zayıf ayak yeteneği, Zayım ayak kullanımı, Form 8 üzerinden değerlendiriliryor. Sağda yazan Hücum, Sağda yazan Defans, Sakatlık 3 üzerinden değerlendiriliyor.

Bilmeniz açısından söylüyorum özelliklerde yazan Patlama gücü: Çeviklik anlamındadır. Denge: Fizik gücü anlamındadır. Top kontrolü: Teknik anlamındadır. Tepki: Refleks anlamındadır. Duran toplar: Serbest vuruş anlamındadır. Kararlılık: Hırs anlamındadır. Genel Derece futbolcunun 99 üzerinden değerlendirilmesidir.

Kafa karışıklığı olmaması için söylüyorum çoğu oyuncunun Sakatlık ve Form özellikleri tam doğruyu yansıtmayabilir.

Evet işte resmimiz: (duruma göre değişebilir 5, 8, 10 vs.) kişi bildiği zaman diğer oyuncunun özellikleri yazılan resmi koyacağım.

Yeni gelenler bulunan resimleride cevaplayabilirler.

Sizce bu kim olabilir?

Resim 7) YENİ

adsz7q.jpg

-

-

-

-

BULUNAN RESİMLERİN CEVABI BİR ALT MESAJDA

Resim 1) BULUNDU (Cevap bir alt mesajda)

adszrh.jpg

Resim 2) BULUNDU (Cevap bir alt mesajda)

adsz8nc.jpg

Resim 3) BULUNDU Bu Galatasaray'dan bir futbolcudur. (Cevap bir alt mesajda)

adsz15u.jpg

Resim 4) BULUNDU (Cevap bir alt mesajda)

adsz2xf.jpg

Resim 5) BULUNDU (Cevap bir alt mesajda)

adsz10n.jpg

Resim 6) BULUNDU (Cevap bir alt mesajda)

adsz11z.jpg

Cevap: Futbolcu bulma oyunu. Değişik bir oyun. Kim olabilir?

CEVAPLAR

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Resim 1) Xavi