Futbolcu Dendiğinde Gözünüzün Önüne Gelen İlk İsim? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolcu Dendiğinde Gözünüzün Önüne Gelen İlk İsim?

Cevap: Futbolcu Dendiğinde Gözünüzün Önüne Gelen İlk İsim?

Mustafa-Sarp.jpg

edson+arantes+do+nascimento+pele.jpg

Ekli dosyalar

• edson+arantes+do+nascimento+pele.jpg
    edson+arantes+do+nascimento+pele.jpg
    24.8 KB · Görüntüleme: 17

Hagi diyen ne kadar az, bizim dönem için ilah olan bir adamdı, o dönemleri yaşayanlar, bir sene daha Galatasaray'da oynadığını görebilmek için çok şeyi feda edebilirlerdi, eminim.

Videolarını izlerken, vay be ne atmış bile diyemem, çünkü boğazım düğümlenmiştir, öyle bir dönemi bir daha asla yaşayamayacağımızı bilmek çok kötü :sad007:

Benim için daha öte bir Galatasaraylı olmadı ve olmayacak, ne Terim, ne Şükür, sadece Hagi. TD iken yaptıklarıyla bile kendisinden soğutamadı, daha ne diyebilirim?

dahiyi canli izleyen sansli kusaktan biri olarak katilmamam elde degil..

bugunlerde bi de alex ile kiyaslayan ergenler turemis :asd:

ulan ne alex'i yahu.. messi ve ronaldinho'yla bile kiyaslamam.. saha icindeki etkinligini kelimelerle tarif etmek imkansiz.. hem rakibin, hem hakemin uzerinde baski kuran bi adamdi.. rakip seyircileri cildirtirdi.. glasgow rangers maclarini hatirlarsin.. her top geldiginde korkudan islikliyorlardi, "aman baski altina alalim da konsantrasyonu bozulsun, yoksa mazallah simdi 40 metreden bi tane koyarsa fena yamuluruz" diye :asd:

bu derece tirsiyorlardi hagi'den iste rakipler.. hakkatten de buyuk adamdi.. tam boyle cins bi mac oluyorken, herkes uykuya dalmisken 35 metreden bi tane cakardi, apisip kalirdik.. :asd:

yemisim messi`yi ya.. hagi dunyanin gelmis gecmis en yetenekli oyuncusuydu.. tek sanssizligi brezilya veya arjantinli olmamasidir..

şu gözünün önüne metin oktay gelenleri merak ettim. atatürk'ü de görmüşler midir acaba?

şu gözünün önüne metin oktay gelenleri merak ettim. atatürk'ü de görmüşler midir acaba?

:) Aslinda belli olmuyor dostum . Ben de konuyu baslatirken Doktor Sokrates dedim ki gercekten de ilk onun yuzu durusu gelir . Koyudugum resimdeki hali gelir hayatimda bir kere bile izlemedim dogruyu soylemek gerekirse :) Fakat nedenini bilmedigim bir sekilde ben de kahraman havasi yaratiyor kendisi :) . Savasci gibi bir hali var Che'ye cok benzetiyorum belki ondandir . Izlediklerim arasindansa BATIGOL derdim :) .

:tiphat:

[video=youtube;C7mXGMcpA0g]https://www.youtube.com/watch?v=C7mXGMcpA0g[/video]

[video=youtube;-ayMH2k5yWk]https://www.youtube.com/watch?v=-ayMH2k5yWk[/video]

Üst Alt