Futbolcular Gider, Adamlar Kalır! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolcular Gider, Adamlar Kalır!

İtalya Ligi'nin en başarılı takımı Juventus küme düştüğünde takımın sembol isimlerinden Pavel Nedved demişti bu sözü.

Ülke de çoktandır devam eden karışıklık 15 Temmuz gecesi doruğa çıkıp darbe girişimi gibi 21. yüzyıl dünyasında asla olmaması gereken bir hainliğe kadar geldik.

Ancak bütün bunlar asla ve asla futbolcu grubu gibi bir eli balda bir eli yağda bir grubun ülkeyi terketmesi için bahane olamaz, olmamalı. Her türlü üst düzey imkanın tesis edildiği , haddinden fazla desteğin verildiği, ve hatta bir çok ismin değerinin üzerinde şımartıldığı bir ortamda hiç bir vatandaşa nerede ise nasip olmayacak imkanlar içinde yaşayan bu zümrenin yerli de olsa yabancı da olsa şu an dünyanın her yanına nüfuz etmiş terörü bahane ederek ayrılmak istediklerini açıklaması tek kelime ile samimi değil.

CoKHD_TWcAAx1eZ.jpg

Bütün bunlar olurken daha geçtiğimiz gün Türkiye benim 2. vatanım olaylar beni etkilemedi diyen Muslera, ve çocuğu dahi burada doğan Wesley Sneijder'in gösterdiği duruş da Nedved'in ne kadar haklı olduğunu doğrular nitelikte.

Yetenek önemli bir barem transferde ama karakterin de ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gördüğümüz bir süreçte bize bu resimde ki adamları dahi satmaya çalışan Özbek'in basiretsizliğini de tarihe ayrıca not düşmek lazım.

aga haksızlık etmeyelim yani şimdi kim gidip suriyede yada ırakta yaşamak ister şu anda tamam eleştirelim ama kahramanlıkta beklemeyelim kimseden.

brumaya hakaretler etmek neyin nesi. Atiyorum portekizde yasiyorsunuz. Bukadar olaylar oluyor. Gitmek istemeniz kadar dogal birsey yoktur

Brumanin yerinde bende olsam giderdim, arkadaslar adam kendini burda gelisteremez.
hem ulke kaos ortaminda, hemde Galatasaray takimi.
Hollanda ligi kendisi icin daha ideal, orda tempolu futbol var. tamda brumanin istedigi duzen.

Üst Alt