Futbolcular Tudor'u Şikayet Etti!


Hürriyet gazetesinin haberine göre; Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Igor Tudor'un mücadele ve dayanıklılık odaklı futbol anlayışından rahatsız olan bazı futbolcuların yönetime şikayette bulunduğu iddia ediliyor. Igor Tudor'un gelişinin ardından değişen idman ve maç sistemi Wesley Sneijder, Selçuk İnan ve Bruma'nın tepki göstermesine neden oldu..

İddialara göre 3 isim, Hırvat hocanın mücadele ve dayanıklılık odaklı futbol anlayışıyla ilgili yönetime şikayette bulundu. 3 yıldızın yöneticilere "Böyle bir tempoya alışkın değiliz. Çok yıpranıyoruz. Sahada 30 dakika sonra yürüyecek halimiz kalmıyor" ifadesini kullandığı belirtiliyor. Fakat yöneticilerin Tudor'un arkasında durduğu ve "Hocanız ne derse yapacaksınız. Patron o" yanıtını verdiği öğrenildi.

Takım içindeki bu huzursuzluğun önümüzdeki günlerde daha da artması bekleniyor. Tudor bazı futbolculardan tepki görse de yönetimden tam destek almış durumda. Hırvat hoca Florya'da kimsenin gözünün yaşına bakmıyor...
 
Yalan haber.

Sneijder çalışmayı seven bir isim, bruma hırslı salon egzersizlerini eksiksiz yapıyor.

Yönetim bu haberlere yalanlama yayınlamalı.
 
isimler dogru olmayabilir ama bence futbolcular tudorun antremanindan rahatsiz oluyorlardir, cünkü yan gelip yatiyorlardi bu zamana dek, futbolcu olarak tek bir göreviniz var, kosacaksiniz mac icinde mücadele edeceksiniz, cünkü babaniniz hayrina oynamiyorsunuz galatasarayda, hocaniz kosacaksiniz diyorsa icabinda köpek gibi kosacaksiniz
 
bence rahatsız olan isim selçuk haberde sneijder ve brumayı eklettirmiş ki biz onları korumak için hocayı yiyelim
 
Rahatsız olsalar bile gidip yönetime şikayet edecek kadar gerizekalı olduklarını zannetmiyorum.


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
eğer bruma böyle düşündüyse kariyeri şöyle ilerler

sene sonu burnley hull city ayarında 1 epl takımına gider

bakarlar bundan 1 cacık olmayacak kiralarlar sağda solda sonra da satarlar arabistana

arabistanda biraz oynadıktan sonra 30 yaşına yaklaştığında g.antep ayarında 1 takım brumayı transfer eder

32-33 yaşında ptt liginde kariyeri biter antep ile
 
Yalan haber.Konu açmaya bile değmez.Hem böyle paralı kalemlere kızıyoruz hemde bu haberler üzerinden tepki veriyoruz.Bizim taraftarı da anlamıyorum.Artık forumda açılan haberlere bir standart gelse fena olmaz.Elde zaten 3 tane sağlam oyuncun var onları da taraftarla arasını açmak için uğraşıyor.2-3 güne muslera içinde bir haber yaparlar tam olur.Bizde ancak böyle tepki verdiğimizle kalırız.Tepki verilmesi gereken ilk önce yönetimdir.Futbolcu ve hoca sonraki iş önce başımızdaki gudubet yönetimden kurtulalım.
 
Üst Alt