Futbolcularımızın Sosyal Medya Hesapları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sevgili Galatasaray taraftarı ve forum üyeleri; sizler için futbolcularımızın sosyal medya hesapları bu konuda güncel olarak mevcut olacaktır.

Konumuzda INSTAGRAM ve TWITTER hesapları mevcut olacaktır.

Futbolcuların sosyal medya hesaplarına erişmek için ''Instagram ve Twitter bölümlerindeki isimlerin üzerine tıklamanız'' yeterlidir.​


Futbolcular | Instagram | Twitter

Younes Belhanda | ynsbelhandaofficial | ynsbelhanda

Mariano Ferreira | marianoff03 | marianof25

Sofiane Feghouli | sffeghouli | sffeghouli

Fernando Reges | fernandoreges | Fernando_Reges

Badou Ndiaye | badouboy7 | -

Selçuk İnan | selcukinan | 8Selcukinan

Fernando Muslera | muslera | 1_Muslera_25

Serdar Aziz | serdaraziz_4 | serdar4aziz

Sinan Gümüş | sinanguemues18 | sinanguemues18

Maicon Roque | - | maiconroque27

Ahmet Çalık | ahmetcalik5 | ahmetycalik5

Martin Linnes | m.linnes | M_Linnes

Ryan Donk | ryanhenkdonk | Ryan_Donk18

Tarık Çamdal | tarikcamdal | TarikCamdal77

İsmail Çipe | ismailcipe | ismailcipe

Ozan Kabak | ozankabak4 | ozankabak4

Atalay Babacan | atalaybabacan | Babacanatalay

Yunus Akgün | yunusakgun17 | yunusakgun17

Samet Karnuçu | samet.karnucu | samet_karnucu

Eren Derdiyok | derdiyok_eren | -

Garry Rodrigues | rodriguesgarry | -

Yuto Nagatomo | yutonagatomo55 | YutoNagatomo5

Emre Akbaba | emreakbb10 | -

Henry Onyekuru | c.henry21 | henryconyekuru

Celil Yüksel | celilyuksel10 | Celilyuksel10

Ömer Bayram | omerbayram19 | omerbayram19_
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt