Futbolseverler Yabancı Sınırının Geri Gelmemesi Konusunda Neler Yapabilir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolseverler Yabancı Sınırının Geri Gelmemesi Konusunda Neler Yapabilir?

taraftarlar hiçbir şey yapamaz kimse tınlamaz da . oy gibi derdi olmayan parti hiçbir şeyi umursamaz. sinek vızıltısından öteye geçemeyiz. ancak tek ve geçemeyecekleri engel var. o da beinsport . adamlar kamyonla para yatırdı öyle küstüm oynamıyoruz diyemezsin kan alırlar adamdan .

Aslında çok basit işler. Deseler ki ilk 11'de en az 1, ilk 21'de en az 6 adet altyapısını(18 yaş öncesi) Türkiye'de almış oyuncu, 3 sene sonunda da ilk 11 için bu şartı sağlayan en az 2 oyuncu olacak de tamamdır. 18 lig takımında 36 oyuncu oynuyor olur minimum. Dediğin gibi bunlara ekstradan oynatan takımlara teşvik.

Yabancı sınırının yanlışlığı hakkında uzun uzun mantıklı yazılar yazanlar da ayrıca komik, bizde işler öyle yürümüyor daha hala anlamadınız mı.

adamın ülkede karısmadıgı daha dogrusu ben bilirim benim dedigim olacak en iyi benim benim dısımdakiler umrumda degil dedigi bir konu varmı diye düsündüm,bulamadım

ridvan,emre, arda ve dahasi kimleirn kopegi asil bu kopeklerin sahibi kim.
bunlar emir alan zavallilar sadece, bunu gormemek elde degil

bu ulkenin baronlarina hizmet eden onca ridvanlar var, kendi kisisel dusunceleri degil bence sadece emir aldiklarini konusan kopeklerdir benim gozumde.
zaten arsivleri geri sararsak adamin dedikleri hepsi celiski, dun yabanci oyuncu olsun dedi simdi yabanci siniri

Rıdvan şeytanı gs maçından sonra dedi zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adamların umurunda değil hiç bir şey kafalarına koyduklarını yaparlar baktılar olmuyor geri dönerler yine ama illa deneyip yanılacaklar sonra da milletimiz bizi affetsin bilmem ney

Aslında çok basit işler. Deseler ki ilk 11'de en az 1, ilk 21'de en az 6 adet altyapısını(18 yaş öncesi) Türkiye'de almış oyuncu, 3 sene sonunda da ilk 11 için bu şartı sağlayan en az 2 oyuncu olacak de tamamdır. 18 lig takımında 36 oyuncu oynuyor olur minimum. Dediğin gibi bunlara ekstradan oynatan takımlara teşvik.

Adamların derdi 18 yaş ya da maç ksdrosu değil

Amaç dönen paralar ve komisyonların yabancılara gitmesi tek dertleri o

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Terimin enteresan şekilde gönderilmesi Lucescu nun 11 yabancıyla shaktarı yönettiği halde yabancı sınırının geri gelmesini savunması bunlar tesadüf olamaz 2 yıldır futboldan soğumuştum bu sene müthiş ısınmıştım bu kararla sonsuza dek soğudum

eger yabanci siniri gelirse, yerli oyuncularin parasida sinirlansin. ozan gibi adam 10 milyona gitti, ve fener forumlarinda adamin memelerini tartisiyorlar

Üst Alt