Futbolun Tek Patronu "Murat Yalçındağ" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolun Tek Patronu "Murat Yalçındağ"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Futbolun Tek Patronu "Yalçındağ"

Hoca bir gün vize sınavlarında bir soru sormuş risk nedir diye. Öğrenci bomboş kağıt vermiş Sonuçlar açıklanmış öğrenci sorudan tam puan almış. Finallerde hoca gene tek soru sormuş ve risk nedir demiş. Öğrenci gene atlamış ve bomboş kağır vermiş. Bu sefer hoca öğrencisine 0 puan vermiş. Öğrenci itiraz etmiş. Hocam aynı şeyi ilk yaptığımda tam puan vermiştiniz ama bu sefer 0 verdiniz böyle şey mi olur demiş.. Hoca da durur mu yapıştırmış cevabı

" Aynı risk iki kere alınmaz"

Baros başlığında yazdığına ithafen yazıldı.:)

neyse edidlim

Evet hala ben öğrenemedim bu Murat Yalçındağ neden kötü.

Bilen biri varsa söylesin de ben de baştan sevmiyim.

Ekşi sözlükte bile adam gibi bir şey yazmıyor hakkında. Bir iki iyi şey yazılmış arada.

Bu forumda herkes birşey diyor.

Ama herkes neden diyince susuyor.

Anlayamıyorum...

bu konuda son yazan sen olma Aykut yoksa konu dışarıdan 'Futbolun son patronu Aykut Daşdemir' şeklinde gözüküyor hiç hoş olmuyor..

Evet hala ben öğrenemedim bu Murat Yalçındağ neden kötü.

Bilen biri varsa söylesin de ben de baştan sevmiyim.

Ekşi sözlükte bile adam gibi bir şey yazmıyor hakkında. Bir iki iyi şey yazılmış arada.

Bu takımın başında,yani futbolun başında zaten bu adam vardı...

Galatasarayı yöneten ,ön planda olan birisi gibi duruyor fakat ağzını bıçak açmıyor..İki kelimeyi bir araya getiremiyor..Ne iş yaparsın sen diye sorarlar adama..

o yüzden Bir tafraftar olarak takip ettiğim kadarıyla bu klüpte yöneticilik yapacak kapasiteye sahip değil..

Zaten Murat Yalçındağ, Mehmet ali Yalçındağ kontenjanından,

Emir Sarıgül,Mustafa Sarıgül kontejanından..

Mehmet Helvacı ,rahmetli Canaydın kontejyanından..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt